PDA

Zobacz pełną wersję : Badania na choroby weneryczne

Nie zarejestrowany
06-03-16, 18:27
Witam,
Chciałbym skorzystać z usług prostytutki, jednak nie lubię seksu prezerwatywie. Dlatego aby uniknąć zakażenia chorobami wenerycznymi zamierzam ją wysłać na badania. Znalazłem tą stronę:
http://e-wenerolog.pl/sklep/testy-dla-grup-szczegolnego-ryzyka/panel-iv-zakazenia-bakteryjne-grzybicze-wirusowe-55-patogenow/
Zastanawia mnie skuteczność takich badań. Czas realizacji to 14 dni roboczych, do tego dojdzie tydzień lub dwa spotkań z dziewczyną, w międzyczasie przypuszczalnie będzie miała innych klientów. Jaka jest szansa, że choroba nie wykryta na teście wejdzie w tym czasie w fazę, w której można się zarazić? Poza tym wśród tych badań nie ma HIV. Podobno test na HIV można kupić w aptece, ale nie wiem jak są wiarygodne. Koszt tych badań to ponad tysiąc złotych, dlatego interesuje mnie jeszcze jak szacujecie procent "czystych" prostytutek? A może lepiej zabrać ją na testy w poradni? Jakie miejsce w Warszawie polecacie?
Z góry dziękuję za pomoc.

Han3czka65
11-04-17, 19:37
Cześć
temat trochę stary, ale zastanawiam się, jak Ci poszło z tym tematem. Moim zdaniem chorób jest tyle, że testów trzeba co najmniej kilka. Trzeba sporo poczytać w temacie. Ja dużo dowiedziałam się ze strony drwenerolog.pl . Wszystko dobrze opisane. Mają też pozycję z testami.

Pipi9
26-05-17, 23:17
W dzisiejszych czasach badania na choroby weneryczne można zrobić nie wychodząc z domu. Wystarczy zamówić zestaw do pobrania próbki krwi na https://zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne, pobrać krew samodzielnie w domu, odesłać próbkę kurierem i wynik odczytać on-line. Bardzo wygodne rozwiązanie ;)

Nie zarejestrowany
08-07-19, 12:19
robiłam test na hpv, mam tego wirusa, co robić?

adamowska
08-07-19, 13:23
No to niewesoło, współczuję i radze kupić sobie żel papilocare, którego właściwości umożliwiają stworzenie warstwy ochronnej w strefie przekształceń nabłonkowych szyjki macicy dzięki czemu zapobiega ryzyku zasiedlenia się wirusa HPV. Ma też za zadanie przyspieszenie procesu gojenia, jeśli stosowany jest we wspomaganiu leczenia zmian śródbłonkowych wywołanych przez wirus HPV w obrębie błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Jolanta bera
16-07-19, 22:05
Dziewczyny a co jesli sie planuje ciąze i ma hpv? Jak z tym dziadostwem zycie sobie planować? Wstyd iśc do lekarza pytać, a dziecku szkodzić tez bym nie chciała. Czy stosując ten lek papilocare ejst szansa na wyleczenie, tak żeby bez strachu planowac dziecko?

elka21
31-07-19, 08:14
Kochana, Ty się nie wstydź tylko idź do lekarza! Żel papilocare warto stosować bo pomaga pozbyć się wirusa, wiem z własnego doświadczenia a jest bez recepty. Zanim zajdziesz w ciąże stosuj go przez pół roku, jest ogromna szansa że się wyleczysz, po co narażać dziecko na zakażenie i siebie na taki stres?