+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Dobrze, że wszedłem na forum, bo dzięki temu trafiłem na krople lix, a ostatnio po basenie została mi w lewym uchu woda, więc musiałem jakoś szybko się jej pozbyć, żeby nie wdała się infekcja.

Nie zarejestrowany
    Guest
    O widzisz, gdybym wcześniej wiedział, że są takie krople, jak lix, to nie nabawiłbym się zapalenia ucha. Też miałem wodę w uchu po basenie, ale nie wiedziałem jak jej się pozbyć i zaczęła się infekcja, a potem potrzebowałem pomocy lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja swoim dzieciom czyszczę uszy kroplami lix, żeby nie miały właśnie takich problemów. pediatra mi podpowiedział, bo patyczki mogą ubijać woskowinę, a to sprzyja powstawaniu infekcji. lix działa tak, że rozpuszcza woskowinę i ona sama wypływa z ucha.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Jak dla mnie to od razu powinnaś udać się do jakiegoś laryngologa. Jeśli przebiłaś błonę bębenkową to nie ma na co czekać. W tym roku podczas wypadku na rowerze pękła mi błona bębenkowa (tak podejrzewałam) i od razu udałam się do medicusclinic we Wrocławiu na badania. Udało im się naprawić perforację w błonie bębenkowej i normalnie słyszę. Więc nie ma co zwlekać
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-19 o 19:42

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie polecam olewać sobie sytuacji. Słuch to bardzo ważna rzecz i jeśli sobie olejesz, będziesz miał w przyszłości spore problemy. Sama obecnie nosze aparat słuchowy na jednym uchu Przez lata tłumaczyłam sobie, ze pewnie źle słysze bo jest to zalegająca wydzielina ale jednak nie. Bylam zmuszona nałozyć aparat (który wcale mi nie przeszkadza bo jest praktycznie niewidoczny).

Wybierz sie do Geers, powinni przebadać Ci słuch i doradzić w czym jest problem.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości