+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
    Nie zarejestrowany
    Guest

większa waga?

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja zastanawiałam się nad kupnem materaca albo poduszki ortopedycznej bo miałam straszne bóle przede wszystkim szyi. Po konsultacji z lekarzem stwierdziłam, że muszę zmienić materac i potem ewentualnie dokupię specjalną poduszkę. Okazało się, że sam materac wystarczył. Kupiłam medyczny materac Salsa(Hilding), termoelastyczny, dobrze wyprofilowany i przede wszystkim okazał się wygodny. Odciążał kręgosłup i szyję tak, że teraz nie mam problemów ze spaniem i wstaję wypoczęta
    A jeśli ktoś waży więcej to ten materac będzie też odpowiedni, powiedzmy 115 kg? Bo potrzebuję twardszego materaca ale z termoelastycznym wkładem i boję się, że taki może być niewystarczająco twardy, nie chcę żeby się zapadał albo odkształcał.

Nie zarejestrowany
    Guest

Materac

Dla wagi powyżej 80 kg Salsa będzie średniotwardy więc myślę, że wystarczający, ewentualnie jeśli zależy Ci na twardszym ale dale medycznym materacu to polecam Hilding Zumba, myślałam nad nim ale zrezygnowałam ze względu na to, że był dla mnie właśnie za twardy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ja mam

Dla wagi powyżej 80 kg Salsa będzie średniotwardy więc myślę, że wystarczający, ewentualnie jeśli zależy Ci na twardszym ale dale medycznym materacu to polecam Hilding Zumba, myślałam nad nim ale zrezygnowałam ze względu na to, że był dla mnie właśnie za twardy.
    Mam Zumbę i przy wadze 58 kg jest dla mnie idealny w kwestii twardości. Może to też zależy od preferencji ale wydaje mi się, że dużo zależy od jakości i rodzaju pianki. Przy piance termoelastycznej materac dopasowuje się do ciała więc po jakimś czasie od położenia się robi się po prostu wygodny. U mnie tak zadziałało i nie wyobrażam sobie wygodniejszego materaca. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Pytane

Jestem prawie zdecydowana ale mam jeszcze pytanie. Czy te medyczne materace przyniosą ulgę jeśli np ktoś ma duży problem z rwą kulszowa? Bo od paru miesięcy przez bóle nie mogę normalnie zasnąć?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Niezależnie od tego ile ważycie i jakie macie problemy, materace piankowe powinny idealnie się sprawdzić. Jeżeli postawicie na materac termoelastyczny to ten sam idealnie dopasuje się do waszego ciała. Jest to opcja najbardziej bezpieczna. Szukając wygodnego materaca wpisz sobie w google Art Medic. Ta firma proponuje w dobrej cenie materace piankowe, które spełniają funkcje materacy ortopedycznych, materacy leczniczych.

Nie zarejestrowany
    Guest

rwa kulszowa

Jestem prawie zdecydowana ale mam jeszcze pytanie. Czy te medyczne materace przyniosą ulgę jeśli np ktoś ma duży problem z rwą kulszowa? Bo od paru miesięcy przez bóle nie mogę normalnie zasnąć?
    Myślę, że tak. Te materace są na tyle dobrze zaprojektowane, że będą się dopasowywać do kształtu ciała więc powinien zminimalizować dyskomfort związany z rwą kulszową, chociaż na pewno przy ostrym ataku nie gwarantuję że ból będzie nieodczuwalny ale myślę, że spanie na takim materacu medycznym na pewno przyniesie większą ulgę niż na jakimś zwykłym modelu.

Nie zarejestrowany
    Guest

najlepszy

Też miałam medyczny materac tylko, że sprężynowo kieszeniowy i pomógł mi właśnie na rwę kulszową dużo bardziej niż mój zwykły poprzedni, który był z pianki. Polecam iść do salonu z materacami i wypróbować na jakim będzie się najlepiej leżało. Ja od razu po wypróbowaniu mojego materac wiedziałam że go kupię i tym sposobem mam mój Hilding Pasodoble w domu już 3 lata

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też miałam medyczny materac tylko, że sprężynowo kieszeniowy i pomógł mi właśnie na rwę kulszową dużo bardziej niż mój zwykły poprzedni, który był z pianki. Polecam iść do salonu z materacami i wypróbować na jakim będzie się najlepiej leżało. Ja od razu po wypróbowaniu mojego materac wiedziałam że go kupię i tym sposobem mam mój Hilding Pasodoble w domu już 3 lata
    A jak jest z gwarancją? Czy te materace mają standardowo 2 lata czy więcej. Bo mam złe doświadczenia z moimi wcześniejszymi materacami, teraz rozglądam się za nowym i się zastanawiam właśnie nad tym Pasodoble

Nie zarejestrowany
    Guest

gwarancja do Paodoble

Te materace o ile dobrze się orientuję mają średnio 15 lat gwarancji. Mi się co prawda nie zdarzyło jeszcze z nie korzystać ale skoro producent taką gwarancję daje to myślę , że spokojnie można założyć, że jeśli faktycznie będzie się coś działo z tym materacem to można się na niej oprzeć.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości