+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59
    Bendia
    Guest
    A czym się charakteryzują te tabletki Orlifique, że są polecane w przypadku bardziej dojrzałych kobiet? Też jestem około czterdziestki.

Pani45
    Guest
    Polecam do antykoncepcji Cyclotest MyWay- nie chcę ingerować tabletkami w organizm, mam już inne schorzenia, nadciścienie, cukrzyce, komputer cyklu z trybem antykoncepcji okazał się świetną metodą dla mnie.

karolla44
    Guest
    A to szczerze współczuję, ja już od lat biorę tabletki antykoncepcyjne i hormony jak widać mi służą, teraz mam tabletki vines, te z najniższą dawką hormonów, to zupełnie nowa generacja tabletek, nie to co stosowałam 10 lat temu

Jenny43
    Guest
    Ze względu na zdrowie i ryzyko zakrzepicy pożegnałam się z hormonami. W moim przypadku rozwiązaniem okazała się Diafragma Caya z naturalna-plodnosc.pl stanowi świetną barierę dla plemników stosowana z żelem Caya )) Odpowiada mi, mąż też zadowolony, w ogóle jej nie czuć.

Jalenia
    Guest
    Jeśli chodzi o Orlifique, też biorę je od niedawna, bo są polecane nie tylko dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym, ale też tak jak w moim przypadku, przy problemach z żyłami (w żylnej chorobie zakrzepowo zatorowej)

Nie zarejestrowany
    Guest

dojrzały seks

U mnie rewelacyjne sprawdza się zabezpieczenie w typie diafragma caya. Zakładam ją zawsze przed stosunkiem, jest niewyczuwalna, nie przesuwa się ani nie wypada- bo ma jeden rozmiar. Dobrze chroni no i stosuje się ją z żelem dlatego seks zawsze jest nawilżony.

Katro
    Guest
    No i właśnie dlatego, że są takie tabletki jak Orlifique, nie widzę powodu dla którego miałabym rezygnować z antykoncepcji hormonalnej, przeciez wiadomo, że jest najskuteczniejsza.

Nie zarejestrowany
    Guest

Antykoncepcja po 40

Cześć
    Po długiej przerwie wrocilam do tabletek Yasmine,podczas ostatniej wizyty po receptę na kontynuację,lekarz poinformował mnie o ryzyku choroby zakrzepowo-zatorowej.
    Co teraz?mam 45 lat,miesiączka jest albo jej nie ma,cytologia ok.Brac dalej czy szukac innej antykoncepcji????

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam 46 lat, ciągle regularnie współżyje z młodszym partnerem- z mężem rozwiodłam się 5 lat temu lekarz polecił mi diafragmę caya, jako bezpieczną i skuteczną anty a nieingerującą w gospodarkę hormonalną, kupiłam i mam już prawie pół roku, świetnie nawilża bo stosuje się ją z żelem no i nie czuć jej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości