+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Nie zarejestrowany
    Guest

Chlamydioza, Chalmydia - objawy i leczenie choroby

wiele lat cierpię na dolegliwości takie jak nie mogę wychodzic na słonce bo sie duszę z strony narząduw
    rózne dolegliwości rumnień na twarzy grzybiczne zapalenia skóry głowy nawroty zapaleń cefki moczowej po każdych antybiotykach zakażenia grzybicze narządow rodnych wieloletnie zapalenia stawów problem z oczami
    i z tarczyca oraz jakieś guzki podskurne u synow tesz mniałam kilka atakow paraliżu .przes ponad trzydzieści lat biegałam po lekarzach ginekologach i innych robilam WR często robiłam wymazy z pochwy jeżeli po antybiotykach doszło do grzybicy szybko leczylam sie . Zczełam się leczyc u reumatologa i ona podejrzewa chlamydie następny tydzień jadę na badania . jezeli naprawdę mam chlamydię to kilkanaście lat dlacz
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-11-14 o 15:33

Nie zarejestrowany
    Guest

eeeeeeeeeeeeeeee

To jakiś żart mam te śmieszne objawy(jako dziewczyna) tylko że ja jestem dziewicą....... Czegoś tu nie rozumiem

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Chlamydioza

Możesz być dziewicą i mieć chlamydiozę, może uprawiałaś seks oralny?

Nie zarejestrowany
    Guest

pomoc

mam podobne obiawy od jakiegos czasu bolala mnie glowa robily mi sie czewwone plamy na glowie okazalo sie po posiewie ze to ze to gzybiczne zapalenie nie moge sie tego pozbyc i krostki ropne potem zaczely wypadac mi wlosy a od miesiaca mam bul przy odawaniy moczu od tego myslenie co to moze byc nabawilem sie lekow koszmar

Nie zarejestrowany
    Guest

;/

wy jesteście chorzy, chlamydioza jest też chorobą weneryczna, nie musi uprawiać zadnego seksu, zeby byc na nia chora, wiem, bo sama niedawno sie dowiedzialam o tym ze mam te chorobe... najlepszym sposobem, na wykrycie tego jest posiew. inne sposoby badn nie sa wiarygodne...

Nie zarejestrowany
    Guest

reiter

do evenus...to ze jestes chora przez tyle lat to zasluga tych cymbalów lekarzy...oni wogole sie ta choroba nie przejmują... wbrew temu co sie o tym mowi...totalna hipokryzja i do tego sprawa na wokande sadu...może wreszcie sie ktoś dobierze do skory tych konowałów

Nie zarejestrowany
    Guest

mętlik

ja ostanio przeczytałam w gazecie o tej chorobie i objawy były zupełnie inne niż te napisane powyżej amte zgadzały sie z moimi dolegliwośćiami za to te nie teraz mam mętlk w głowie co mi dolega(

Nie zarejestrowany
    Guest

bzdury

Co za bzdury! wszystko dokładnie inaczej niż jest tutaj napisane. Chlamydioza w 70% nie daje ŻADNYCH objawów ani u mężczyzny ani u kobiety. Dlatego jest groźna - ponieważ nie "boli", a powolutku sieje spustoszenie w narządach płciowych tak żeńskich jak i męskich. Leczenie antybiotykiem- przyjmuje się zwykle dużą dawkę leku jednorazowo ; bądź przez 3 dni. Oczywiście po przyjęciu leków zabronione są jakiekolwiek kontakty seksualne przez 7 dni. A o tym, że chlamydię widać pod mikroskopem to pierwsze słysze...

Nie zarejestrowany
    Guest

viola chlamydia test

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej! Lekarze bagatelizują tą chorobę i nawet nieraz jej nie podejrzewają. Można się nią zarazić najczęściej przez kontakty seksulane, ale rzadko również można złapać to na basenie itd. Dla tych, którzy się zastanawiają czy mają "to" czy też nie polecam viola chlamydia test - jest to domowy test na chlamydie, który jest tak samo skuteczny jak badanie z krwi. Poza tym jest tańszy niż badanie z krwi i nie trzeba iść do lekarza po skierowanie. Można go dostać w aptece i na necie. Wynik jest po 15 minutach.

Różyczka75
    Guest

Tylko antybiotyk!

To jest okropna choroba, której nie da się wyleczyć niestety- wirus zawsze pozostanie w organizmie. Do kontrolowania ognisk najlepsze sa antybiotyki. Udaj sie do lekarza rodzinnego, ginekologa

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości