+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Chlamydioza to niezwykle podstępna choroba, którą trudno wyleczyć. ''Wywoływana jest przez bakterie Chlamydia trachomatis, które przenoszą się podczas stosunku płciowego bez zabezpieczenia, w czasie porodu lub przez bezpośredni kontakt z zakażoną osobą. Choć infekcja najczęściej przebiega bez wyraźnych objawów - jej powikłania mogą być bardzo groźne - od stanów zapalnych narządów płciowych po niepłodność''.

Link do artykułu ''Chlamydioza: przyczyny, objawy leczenie. Groźne powikłania chlamydiozy'': http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/c...ozy_38313.html

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Różyczka75 Zobacz post
    To jest okropna choroba, której nie da się wyleczyć niestety- wirus zawsze pozostanie w organizmie. Do kontrolowania ognisk najlepsze sa antybiotyki. Udaj sie do lekarza rodzinnego, ginekologa
    to nie jest choroba wirusowa, tylko bakteryjna, ktora leczy sie antybiotykami i mozna skutecznie ja wyleczyc. chorob wirusowych antybiotykami sie nie leczy.

Nie zarejestrowany
    Guest

chlamydia

Witam
    Często przy zakażeniu chlamydią występuje zapalenie spojówek i zapalenia stawów.

Banned
    Mieszka w
    Warszawa

podsumowanie watku

Miło się odczytuje takie tematy i wypowiedzi, jak ten, w zasadzie przyjemnie i z uciechą. Kocham posiedzieć na forach, poczytać pamiętniki internetowe czy strony, ale zwykle spotyka się tam słitfocie lub ewentualnie inne mierne wiadomości, a tu proszę - kultowa niespodzianka. Na pewno jeszcze powrócę do poczytania, kiedy coś napiszecie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Chlamydia często przebiega bezobjawowo. Nawet przy niewielkich podejrzeniach warto sobie zrobić test na chlamydię. Lepiej wykryć szybko i rozpocząć leczenie niż potem długi czas się męczyć i latać po lekarzach. Ja niestety miałem z tym problem i późno się dowiedziałem w ogóle, że złapałem to świństwo i leczenie trochę potrwało.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-04-18 o 22:37

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości