+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
    DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Zgodnie z powiedzeniem: leczony katar trwa tydzień, nieleczony siedem dni Jeszcze nie znalazłam skutecznej metody na szybkie pozbycie się kataru...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak zauważę, że moja Amelka ma przytkany nosek, to podaję jej wodę morską. Lekarz powiedział, że najlepszy będzie sterimar baby hipertoniczny bo ma delikatną aplikację w postaci mgiełki, która jest dostosowana dla małych dzieci. Poza tym ładnie wypłukuje wydzielinę.

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face polecam

polecam położenie miętowej chusteczki higienicznej na twarz , nawet do snu , mnie osobiscie pomaga i raczej metoda ta jest dla doroslych , dzieci pewnie zdejma chusteczkę :-).

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wąbrzeźno
    Ja na zatkany nosek polecam spray hipertoniczny unimer, on rozrzedza wydzielinę, którą łatwo można potem odciągnąć aspiratorem. Spray ma aż 100 ml więc starcza na długo, a poza tym jest świetny dla maluchów, bo ma unikalne, niskie stężenie – 18 promili.

Nie zarejestrowany
    Guest
    My przy katarku Tomusia aplikujemy Physiomer dla dzieci, bo moim zdaniem ze wszystkich wód najlepiej wypłukuje katarek i jest w większym opakowaniu czyli na dłużej starcza.

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Może inhalacja ?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-03-15 o 09:24

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar Izabelcia
    Mieszka w
    Kielce
    Polecam inhalacje z olejku herbacianego albo skropić ubranie mieszanką olejków "olbas"

RenattaCzarna
    Guest
    Inhalacje też polecam, ułatwiają oddychanie. Ja dodatkowo podaje pyramidonek żeby zatkany nosek nie dawał się za bardzo we znaki i nie męczyło mi sie dziecko.

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Kielce
    Zgadzam się z RenattaCzarna. Ja też podaję synkowi Pyramidonek bo strasznie się wierci gdy próbuję coś mu wkropić do noska. A tak napije się syropka i po problemie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja stosowałm maść na noc pod nosek, która pozwalała swobodnie oddychać, oprócz tego nawilżacze powietrza

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości