+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
    karmazynek
    Guest

ciąża

dziewczyny, a czy jest jakiś sposób żeby zmniejszyć ryzyko poronienia? Trochę czytałam o tym na ciąża ekspert i teraz mam pewne obawy, bo w mojej rodzinie istnieją czynniki genetyczne, które właśnie mogą doprowadzić do utraty dzidziusia. W rodzinie występuje trombofilia, przez co nie tyle trudniej zajść w ciążę, ale też łatwiej o poronienie

Damira
    Guest
    Powiem Wam, że ja myślałam, że jestem przygotowana do ciąży, a jednak kiedy okazało się, że spodziewam się dziecka, była to ogromna rewolucja w życiu Po pierwsze, szukałam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży. Jestem z Łodzi i wiele moich znajomych, które wcześniej ode mnie rodziły poleciło mi Multiklinik. Faktycznie, to był strzał w dziesiątkę. Jestem pod rewelacyjną opieką

Nie zarejestrowany
    Guest
    Po pierwsze trzeba znaleźć dobrego ginekologa, który będzie prowadził waszą ciążę. Ja chodziłam do lekarza Antoniego Kubiaka z Konina. Pod jego okiem moja ciąża przebiegała prawidłowo. Lekarz ten powiedział mi czego mogę się spodziewać, więc byłam na wszystko gotowa.

delimka
    Guest

...

W zasadzie to jakoś tak specjalnie nie przygotowywałam się, zrobiłam podstawowe badania, wizyta u dentysty, zaczęłam przyjmować mama dha premium z kwasem foliowy i kwasami dha to jest najbardziej potrzebne w pierwszych tygodniach ciąży kiedy to kształtuje się cewa nerwowa. Po ok. 3 miesiącach zaszłam w ciążę, czuje się bardzo dobrze a do porodu zostały 3 miesiące.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja też miałam witaminy mama dha premium, ale brałam je już od pierwszych dni starań o dziecko. mają dobry skład, więc sam ginekolog powiedział, że są OK. no i wcześniej jeszcze pakiet badań i cytologię, a potem to już jakoś poszło.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A mam pytanko o mama dha premium, czy te witaminy można brać nawet wtedy, kiedy bierze się żelazo? Pytam, bo zwykle mam słaby poziom żelaza, a w ciąży, szczególnie pod koniec pewnie jeszcze mi spadnie i będę musiała suplmentować, a nie chcę, żeby to kolidowało.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja miałam żelazo w saszetkach w trzecim trymestrze ciąży, bo to najczęściej wtedy pojawiają się niedobory, ale też mama dha premium tez wtedy brałam, więc to nie koliduje ze sobą. W mama dha nie ma żelaza, więc jeśli lekarz przepisze Ci dodatkowo, to można brać to i to.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości