+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Włocławek
    U nas w domu sprawdza się emolium, a mam dwie córki które mają problemy z azs, więc trochę tego nam idzie; ostatnio udało mi się kupić w aptece internetowej wapteka właśnie do kąpieli dwie sztuki w korzystnej cenie emulsji do kąpieli; poprzednio w drogerii za jedną butlę zapłaciłam niewiele mniej;

Dorota1144
    Guest

azs

U mnie świetnie sprawdziła się maść konopna oraz olejek CBD. Taka kuracja na prawdę ogromnie poprawiła stan mojej skóry. Maść i olejek super wyciszyły problemową skórę a dodatkowo super ją nawilżają i pielęgnują. Dla wszystkich z problemami skórnymi typu łuszczyca, AZS a nawet trądzik polecam z całego serca
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-03-19 o 20:40

Roar
    Guest
    oczywiście, ze pielęgnacja to podstawa. Bardzo wazne jest stosowanie takiego serum do chorej skóry. W moim przypadku jest to serum Essenz do chorej skóry , które m.in innymi jest własnie to atopowej skóry
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-03-19 o 20:41

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał routine Zobacz post
    Stosowalam przez lata rozne emolienty, najlepeij u mnie sprawdzaja sie jednak kosmetyki marki Astellas. Ceny maja przystepne, no i nie zdarzylo mi sie jeszcze dsotac na nie uczulenie. Polecam wszystkim atopikom!
    Ja jestem zachwycona efektami po uzywaniu linii atoperal baby, wreszcie obie z małą możemy spać spokojnie bez nocnych ataków swędzenia i płaczu. U mojej córki sprawdza się szczególnie krochmal i pianka do mycia przy kąpielach, wszytskie podrażnienia i przesuszenie sa ukojone a skóra miekka i nawilżona

Nie zarejestrowany
    Guest
    U nas co prawda nie było nocnych ataków płaczu, ale kąpiel to była mordęga... Syn prawie wyskakiwał z wanny, bo go szczypało. A własnie atoperal do kąpieli sprawił, że przekonał się do mycia. oczywiście nie są to długie kąpiele, ale przynajmniej w ogóle chce wejść do wanny. no i po kąpieli oczywiście emulsja atoperal też. Dla nas to spora ulga i komfort

Nie zarejestrowany
    Guest
    AZS to paskudna choroba, bo może ustąpić w każdej chwili, ale równie dobrze towarzyszyć przez całe życie i pojawiać się przy kontakcie z alergenem. My stosujemy atoperal do kąpieli i po niej do ciała emulsję. właściwie cały czas, bo nawet jak nie ma objawów, to kiedy się pojawią, a skóra będzie nawilżona, to te objawy będą łagodniejsze, więc łatwiej dziecku będzie je znosić.

Nie zarejestrowany
    Guest
    a w ogóle to też jest tak, że nie każde plamy, czy przesuszenia na skórze to AZS, bo to może być silna reakcja alergiczna. tu granica jest płynna dlatego zawsze warto to przepbadać i skonsultować z lekarzem najlepiej dermatologiem. Ważne jest właśnie, żeby ulżyć dziecku jak tylko się da, czyli właśnie stosować emolienty i tu atoperal spradza się doskonale. Mi poleciła go znajoma i sprawdził się świetnie

LadyMaya
    Guest
    Mnie w pielęgnacji skóry bardzo pomagają kosmetyki Atopis z Novaclear. Łagodzą zaczerwienienia i świąd, ładnie nawilżają skórę i zapewniają jej optymalną ochronę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    również polecam novaclear, super się sprawdza przy azs, maja tez taki specjalny preperat na swędzenie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości