+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Nie zarejestrowany
    Guest

Zdrowe stopy bez odcisków

Witam tez miałem problem z tymi modzelami przez około 2 miesiące próbowałem wszystkiego ścierania wycinania natłuszczania i tak dalej a miałem ich na prawdę dużo na jednej stopie o kolo 10 w niewielkich odstępach a na drugiej coś kolo 8 i były na prawdę doże ale któregoś dnia moja mama kopiła mi taki środek na kurzajki nazywa się "Wartner" i zamraża on to cholerstwo a po około 4 dniach juz wogóle nie czuć żadnego bólu podczas chodzenia. sa go dwie wersja jedna jest do rąk a druga do stup ( praktycznie bez znaczenie ktora kupicie ja mialem ta do rak i zadzialal swietnie wszystko zniknelo ) tak jak mwie po 4 dniach przestalo bolec a po okolo 2 tygodniach samo odpadlo tylko najwazniejsze t wyrzucić buty przez ktore nabawiliście się tego cholerstwa obydwie wersje tego preparatu dzialają i szczerze polecam wszystkim cierpiącym nie kosztuje to jakiejs tam fortuna a dziala juz po pierwszym uzyciu, tylko dobrze przeczytajcie instrukcje. ja pozbyem sie ich kilka miesiecy temu i nie mam zadnych nawrotow.
    zadnych masci zeli i innego gowna nie stosujcie wartner zamraża modzele i same odpadaja a najwazniejsze to wyrzucić te buty przez ktore to macie
    polecam wszystkim i pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

To były kurzajki

Z tego co piszesz łatwo wywnioskować że to były kurzajki a nie modzele.Często ludzie to mylą.

Nie zarejestrowany
    Guest

to brodawki wirusowe!

Kurzajki (w potocznym języku), to nic innego jak brodawki wirusowe określane tak przez kosmetologów i dermatologów. Jeśli brodawki były "hodowane" przez dłuższy czas najlepiej zastosować jest lapis (tylko na receptę) i zabieg wykonuje się w gabinecie podologicznym. Skuteczne!!! Polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

hmmmmmmmmmmm

darek szkola podstawowa sie klania-ortografia:/

Nie zarejestrowany
    Guest

Odciski po bieganiu

Od marca regularnie biegam (z przerwami spowodowanymi kontuzją, lub wyjazdem), obecnie biegam po 7-8km i mi wyskakują odciski. Nie wiem co z tym dalej rozbić. zaklejam plastrem aby nie utrudniały mi biegania.

Nie zarejestrowany
    Guest

www.zdrowastopa.net

wkładki dla Ciebie zobacz...

Nie zarejestrowany
    Guest

stopy

ja miałam problem ze stopami - zdeformowały mi sie palce - wszystko przez szpilki :/ niestety nie ma innego wyjścia, zabieg jest konieczny, mi pomógł doktor Marcin Popow, który, że tak powiem, postawił mnie na nogi

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Kurzajka na stopie to była moja zmora kiedys, bardzo dlugo z nia walczylam, dopiero wizyta prywatna u dermatologa rozwiązala problem. Ale ile ja sie nameczylam :/ wiec teraz troche przesadnie dbam o skore stop uzywam kremu-opatrunku z bielendy na pekajace i zrogowociale piety i do tego krem maska ktory fajnie zluszcza skore i pozostawia ja mega gladka i przyjemna w dotyku to jest nowa bielendowska seria do stop Comfort

DOMOWNIK FORUM
    Warto iść do dermatologa, czasem przepisują maści które robione są na zamówienie.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Dobrze jest zrobić stopom raz w tygodniu peeling, posmarować dobrym kremem, który zmiękczy zrogowacenia, dobrze nawilży i wygładzi. Poza tym raz w miesiącu założyć skarpetki złuszczające, które są dosyć brutalnym zabiegiem, ale po nim stopy są jak u niemowlaka. Używam różnych kremów do stóp, ostatnio mam serię comfort od Bielendy. Kupiłam i skarpetki złuszczające, i krem maskę przeciw zrogowaceniom z efektem eksfoliującym. Krem używam co drugi dzień na noc, a skarpetki na razie czekają, bo z tego typu produktów do stóp ze względu na dosyć agresywne działanie staram się korzystać najwyżej raz w miesiącu.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości