+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Abalaja
    Guest

...

Kurzajek na szczęście nigdy nie miałam jednak przez częste chodzenie w szpilkach zrobiły mi się dwa mega bolesne odciski na stopie Domowe sposoby, jakieś zamrażacze, płyny na odciski nic nie dawało z nimi rady. Niby raz zeszły ale po jakims czasie pokazały się na nowo jeszcze wieksze! Wreszcie podolog z poradni chorób stopy na Ursynowie ogarnął je poprzez usunięcie. Od ponad roku mam spokój i nadzieje, zę problem nie powróci.

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja miałam kurzajki i nie wiedziałam długo jak się ich pozbyć. aż wreszcie udałam się do Centrum Podologocznego w Łofdzi. Tam udzielono mi fachowej informacji na ten temat no i usunięto kurzajki.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli macie jakieś problemy ze stopami, odciskami na nich lub innymi schorzeniami stóp to powinniście wybrać się do gabinetu podoglogicznego. W Gliwicach przy ulicy Zygmunta Starego znajduje się dobry gabinet podologiczny.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Piękne stopy bez odcisków, gładkie i nawilżone to podstawa zdowych stóp. U mnie w domowym spa króluje Scholl. Pielęgnację ropoczynam od ścierania elektrycznycm pilnikiem Scholl a potem zakładam skarpetki z nawilżającym olejkiem kokosowym. Nie mają one barwników i dodatkow zapachowych a posób użycia jest bardzo prosty. Efekty są już po 20 min co bardzo mnie cieszy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    A ja miałam kurzajki i nie wiedziałam długo jak się ich pozbyć. aż wreszcie udałam się do Centrum Podologocznego w Łofdzi. Tam udzielono mi fachowej informacji na ten temat no i usunięto kurzajki.
    W Łodzi polecam gorąco Centrum Stopy. Specjaliści holistycznie podchodzą do problemu. A z kurzajkami mam na razie spokój.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ta poradnia ma też swoja lokalizację w Warszawie przy ul.Melomanów 10. Tam właśnie korzystałam z ich usług i również jestem bardzo zadowolona.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam gabinet podologiczny satin.pl, gabinet ma w swojej ofercie chirurgiczne usuwanie odcisków Warszawa lub usuwanie brodawek
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-08-19 o 18:20

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Bardzo dobry podolog w Warszawie satin.pl/podolog-mokotow/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-09-19 o 14:56

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Tychy
    Bardzo dobry podolog w Warszawie podolog-warszawa.pro/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-11-19 o 20:36

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu