+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Nie zarejestrowany
    Guest

SOS dla dłoni

Jestem pod wrażeniem kremu parafinowego spa fascination Verony dzika orchidea z jedwabiem. Krem super nawilża dłonie i nie pozostawia tłustej poświaty. Po kilku miesiącach smarowania, dłonie mam w super kondycji i nawet skórki mi się poprawiły. Rewelka, polecam

Nie zarejestrowany
    Guest

mój krem

mój ulubiony krem do rąk to nantes Ne zamieniłabym go nigdy! Polecam ten krem na świateczny prezent

Nie zarejestrowany
    Guest

nantes

kupiłam właśnie krem do rąk nantes na prezent świateczny dla mojej Mamy Mam nadzieję, że sie ucieszy Ale jestem pewna, ze będzie zadowolona- sama bym chciała taki krem

Nie zarejestrowany
    Guest

miłe zaskoczenie

jeśli wymieniamy się spostrzeżeniami to napiszę, że moim ulubionym kremem do rąk jest pielęgnacyjno-odżywczy krem Flosleku. Mam delikatne zmiany skórne na dłoniach, potrzebuję więc kosmetyku delikatnego, ten spełnia moje wymagania całkowicie.

Nie zarejestrowany
    Guest

dobre kremy- podstawa

Skłamała bym pisząc że tak po każdym myciu sięgam po krem do rąk- ale dbam o dłonie i 2 razy dziennie je smaruję- mam teraz też ten krem z flosleku- dobry ma lekką konsystencję, ale przyznam że parafia działa cuda na zniszczone dłonie także polecam!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Skóra na dłoniach narażona jest na podrażnienia, pękanie i wysuszenie- zwłaszcza zimą. W prosty i przyjemny sposób można zadbać o piękne dłonie. Oti kilka domowych sposobów na pielęgnację suchych dłoni:
    1. Żółtka i twarożek- maseczka z tych dwóch składników sprawi, że skóra będzie milsza w dotyku i odżywiona. Surowe żółtko jaja musimy utrzeć z kilkoma kroplami oliwy, następnie dodajemy 2 łyżeczki twarożku, mieszamy do momentu uzyskania jednolitej masy. tak przygotowaną maseczkę nakładamy na dłonie i trzymamy przez 15 minut
    2. Ziemniak i mleko- okład z ziemniaka nawilży suche dłonie, dzieki czemu skóra będzie gładsza. Dwa ziemniaki sporej wielkości gotujemy w mundrukach. Po ugotowaniu obieramy je ze skórki i rozgniatamy widelcem. Dodajemy żółtko jaja i 2 łyżki ciepłego (nie gorącego) mleka. Wszystko razem mieszamy. Uzyskany ciepły kompres nakładamy na dłonie, następnie przykrywamy dłonie wilgotną gazą. Trzymamy przez 15 min., zmywamy letnią wodą
    3. Otręby i słodka śmietana- 3 łyżki otręb (muszą być drobno posiekane) mieszamy ze słodką śmietaną (dodajemy tyle śmietany, by zrobiła się zwarta gęsta papka). Nakładamy na dłonie i trzymamy przez pół godziny. Następnie zmywamy letnią wodą i nakładamy krem do rąk
    4. Olej i miód- do miski z ciepłą (ale nie gorącą) przegotowaną wodą dodajemy 2 łyżki oleju jadalnego i jedną łyżkę miodu. Zanurzamy dłonie na ok. 10min. następnie osuszamy i nacieramy kremem do rąk
    Dzięki temu dłonie będą miłe w dotyku i odżywione przez cały rok.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Odnośnie tego czwartego sposobu - ja moczę dłonie w ciepłym oleju po prostu Olej rzepakowy ma dużo witaminy E, która odżywia skórę

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości