+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak oczyszczać twarz bez podrażnień

ja np mam wrazliwa cere i zaczerwienienia na twarzy bo jestem alergikiem i dotad uzywalam zeli do mycia twarzy to powiem wam ze caly czas mi sie przetluszczala a na dodatek wszedzie mialam wypryski.babcia poradzila mi specjalne mydelko dla dzieci i pomoglo.od dluzszego czasu ciesze sie ladnym kolorytem skory i nie musze jej nawilzacpolecam mydlo johnons baby albo bambino za 1,40zl mozna miec twarz o jakiej sie marzy

Nie zarejestrowany
    Guest

pielęgnacja kosmetykami

Nie wiem jak można polecać kobietom mydło do pielęgnacji twarzy. Wydaje mi się, że skóra twarzy jest jednak bardziej wymagająca a mydło zostawmy do mycia rąk. Na rynku są dostępne przecież różne żele do mycia twarzy. Ważne są także mleczka do demakijażu oraz kremy nawilżające. Pamiętajmy jednak aby dobierać kosmetyki odpowiednie do naszego typu cery. Firma Nantes daje nam możliwość przetestowania kosmetyków i sprawdzenia czy są one przeznaczone do naszego typu cery. Na stronie www.sklepnantes.pl można zamówić zestaw 5 mini kosmetyków za jedyne 15 zł. Każda kobieta może wybrać sobie kosmetyki do swojego typu cery.

Nie zarejestrowany
    Guest

domowy tonik

oczyszczam twarz mleczkiem, które kupuję w aptece, do tego używam toniku, który robię w domu. Orientalny tonik herbaciano-cytrynowy robi się następująco:
    2 łyżeczki zielonej herbaty zielonej zaparzyć w 1 szklance wody i zalać wodą o temperaturze 70-80 stopni Celsjusza, dodać sok z cytryny. Po wystudzeniu oddzielić liście. Stosować do przemywania skóry po oczyszczaniu lub demakijażu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Czym myć twarz?

"wystarczy, jak przetrą oczy płynem do oczu, a tonikiem tylko okolice nosa i brody." Niesamowite. Żyję już trochę na tym świecie, ale nawet nie przypuszczałem jak bardzo zmieniło się podejście do mycia. Kiedyś pytaliśmy się - Dlaczego trzeba myć? A dzisiaj się pyta - czy w ogóle się myć. I lepiej nie wodą. Naprawdę dobre.

Nie zarejestrowany
    Guest

kremy

Tak naprawde musimy zwrócic uwage na to jakie kosmetyki kupujemy.jesli mamy skóre skłonna do alergii to spokojnie powinnismy wybierac kosmetyki hypoalergiczne,o delikatnej formule.Takim kremem jest np.alantandermoline,który alantoinę i d-pantenol, które pielęgnują i koją podrażnioną skórę. Witaminy o działaniu regenerującym i odżywczym odpowiadają na zróżnicowane potrzeby skóry: niedojrzałej, suchej, szorstkiej i podrażnionej.Polecam,u mnie sie sprawdza zankomicie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Tej naszej wodzie nie można zaufać no chyba ze ktoś ma filtry ale i tak efekty po umyciu mogą być nieciekawe a zwykłe mydła to ja nie wiem dla kogo oni to robią - ściągają i podrażniają skórę, że nawet nogi strach tym umyć.Ja mam bardzo wrażliwa skórę więc muszę bardzo uważać na wszystkie stosowane kosmetyki i ich skład.Do zmywania nieczystości i makijażu z twarzy stosuje śmietankę Hibiscus które poleciła mi kosmetyczka i jest ono naprawdę rewelacyjne bo skóra jest po nim bez skazy a na dodatek cudownie nawilżona i gładka.Mi akurat bardzo spasowało,chociaz trudno je dostac i nie jest tanie bo płacę za niego 49zł ale jest wydajne.Dobrze ze mozna znależc dobre kosmetyki naturalne bez uczulajacych dodatków.Szukajcie takich dziewczyny i unikajcie np takiego składnika jak SLS!!!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja również mam problemy alergiczne z cerą - wieczne zaczerwienienia, koszmar! Stosuję kosmetyki z tzw. wyższej cenowej półki, ale nie mogę powiedzieć, żeby mi jakoś specjalnie pomagały. Niedawno dermatolog powiedział mi o kosmetykach naturalnych - na zasadzie "zrób to sam". Chciałabym spróbować coś takiego, ale wcześniej - co sądzicie o kosmetykach naturalnych? Gdzie kupować? Jak cenowo sprawa wygląda i przede wszystkim czy warto?

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar matylda2
    Kosmetyki ekologiczne zawierają składniki naturalne, niewywołujące podrażnień skóry. Są polecane szczególnie przy pielęgnacji cery wrażliwej i alergicznej.

Agaffa
    Guest
    Do oczyszczania twarzy i ciała można też stosować szczoteczki do mycia twarzy. Clarisonic jest trochę za drogi więc ja kupiłam sobie taką: http://www.salemed.pl/domowa-mikrode...rzy-p-747.html . Ma końcówki ze szczoteczką oczyszczającą do twarzy i do ciała no i dwie końcówki do domowej mikrodermabrazji, ale ich akurat nie używam, bo mam cerę naczynkową i nie mogę sobie pozwolić na tak mocne mechaniczne oczyszczanie. Szczoteczkę można stosować ze swoim normalnym żelem do mycia twarzy, co mi się bardzo podoba, bo mogę stosować takie produkty, które nie nie podrażniają.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    ja używam kompleksowej pielęgnacji z GARNIERA, tonik+płyn do demakijażu+ krem nawilżający i do skóry mieszanej sprawdza mi się to doskonale

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości