+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wałbrzych
    Ja jako facet nie używam tylko mydła, ale do twarzy mam żel chyba z Gariera właśnie, z jakimiś drobinkami - siostra przekonała mnie, że samo mydło to za mało i ma rację, bo teraz nie wychdozi mi już tyle syfow na twarzy.

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    DO mycia używam... szarego mydła Początkowo twarz była trochę ściągnięta, ale szybko się przyzwyczaiła i odzyskała równowagę.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    Ja ostatnio kupiłam tonik Nivea "pomagający unikać niedoskonałości skóry", jest bezalkoholowy więc nie podrażnia, jednak niestety - zauważyłam po 3 użyciach, że bardzo wysusza skórę, więc będę musiała zainwestować jeszcze w oliwkę dla dzieci.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar XENA
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja postawiłam ostatnio na manualne oczyszczanie twarzy – jestem zachwycona szczoteczką Visapure od Philipsa! Wiem, że to niemały wydatek, ale ja akurat dostałam ją w prezencie Bardzo dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę, nawet kiedy używa się najtańszego żelu do mycia twarzy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-01-14 o 09:57

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja mogę polecić wszystkim alergiczkom i kobietom z wrażliwą, a nawet bardzo wrażliwą cerą (to ja) peeling dermika hypoalergica. Jest on genialny, bo z jednej strony naprawdę dobrze oczyszcza skórę twarzy, a z drugiej strony jeszcze nigdy nie wywołał u mnie nawet małego podrażnienia, czy uczulenia Z tej samej serii mam też tonik. który wspaniale odświeża twarz codziennie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pianka i tonik Taovital

Ja używam tej pianki do demakijażu twarzy :taovital

Dzięki temu zestawowi oczyściły mi się pory i nie mam już problemu z niedoskonałościami cery.
    Na pory próbowałam masy kosmetyków, od peelingów do plastrów, wszystko albo uczulało, albo nie działało, albo jedno i drugie. To było straszne. Na szczęście już nie mam z tym problemu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-15 o 16:50

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Apsik
    Mieszka w
    Konin
    Jeśli peeling to enzymatyczny i zamiast toników czy mleczek najlepiej płyn micelarny

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Hej ja używam Pianki Teovitala, Bardzo dobrze oczyszcza skórę z makijażu, w odróżnieniu do innych środków. Wcześniej często miałam po demakijażu ślady podkładu i tuszu na ręczniku, teraz mam problem z głowy. W dodatku jeden z takich środków uczulił mi oczy, natomiast po Piance wszystko jest ok
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-04-15 o 16:50

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Kraków
    unikać kosmetyków z alkoholem, zamiast peelingów ziarnistych użyć enzymatycznego, nie pocierać twarzy szorstkimi ręcznikami, używać kosmetyków które mają krótki skład to chyba tyle stosuję się do tego już jakiś czas

Banned
    Mieszka w
    warszawa
    Olejkami można, płynem micelarnym

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości