+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 156
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak dbać o dłonie zimą?

Mam suche dłonie,spróbuję maseczki z siemienia lnianego.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-01-15 o 15:38

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Susannah

rekawica

A mnie ta biologiczna rekawica zaciekawila. Ciekawe co to. Tez chetnie wyproboje xD

Nie zarejestrowany
    Guest

peeling dobry pomysł!

A mi te kąpiele w oliwie z oliwek nie pomagają. ale może skuszę sie na peeling

Nie zarejestrowany
    Guest

nic nie działa:(

Na mnie niestety nie działają takie naturalne wynalazki... Muszę rozejrzeć się za jakimś dobrym kremem...

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar routine
    Mieszka w
    Wroclaw

lipobase

Polecam krem Lipobase. Efekt nawilzenia rewelacja. Uzywam go od niedawna, ale dlonie mialam miekkie juz po pierwszym posmarowaniu. Doradzila mi dermatolog. Polecam.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar routine
    Mieszka w
    Wroclaw

suche dlonie

Kremy na bazie parafiny i zabiegi parafinowe sa najlepsze. Wazne, zeby nie zawieraly w sobie wody, bo wtedy skora i tak peka na mrozie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Moje drogie tutaj nie tylko skuteczne moga sie okazać kremy,ale jesli na naszych dłoniach zaczynaja sie pojawiac przebarwienia w postaci takich duzych pieprzyków to jest znak,ze czesto nawet krem wybielajacy tutaj nie pomoże.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Najlepszy kosmetyk na jaki trafiłam to kuracja do rąk Sylveco- rumiankowy krem ( pachnie jak świeże rumianki ) i do tego rękawiczki. Jak dla mnie rewelacja! no i w końcu mam miękką skórę na dłoniach.

Nie zarejestrowany
    Guest

ja używam masla do rak

maslo do rąk firmy Sally Hansen rewelacja totalna! Gładkie łapki, bardzo dlugo się utrzymuje choc go nie czuc ( nie lubie tego uczucia po kremie do ra takiego lepkiego..)

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    maslo do rąk firmy Sally Hansen rewelacja totalna! Gładkie łapki, bardzo dlugo się utrzymuje choc go nie czuc ( nie lubie tego uczucia po kremie do ra takiego lepkiego..) tak wyglada : splendore.pl/SALLY_HANSEN_maslo_do_dloni_i_ciala_SHEA_BUTTER_85 g_p10045.html

Czy ten kremik jest dostepny w polsce w sklepach takich stacjonarnych ? bo nigdy go nie widzialam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości