+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 156
    CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    KATOWICE
    Jeżeli chodzi o kosmetyki z tej firmy to jakoś nie mam do nich zaufania,a poza tym uważam że należy przede wszystkim używać dobrego kremu nawilżającego do rąk,to zawsze pomaga,szczególnie jeżeli mamy wrażliwą skórę.

Nie zarejestrowany
    Guest

dłonie to wizytówka

Może to się wydać dziwne ale jako facet dbam bardziej o dłonie niż np moja żona.... i zauważyełm, że najbardziej zabójcze jest chodzenie bez rękawiczek jesienią i zimą... co do tego jak dbać np moim zdaniem krem zawsze pod ręką musi być a jaki w sumie każdy ja osobiście nie uwielbiam konkretnej firmy. Warto też poczytać poradniki na temat jakiś bardziej specjalistycznych zabiegów czy technik dbania, bo jakby nie patrzeć dłonie to wizytówka człowieka... http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title,Dlonie-twoja-wizytowka,wid,15330280,wiadomosc.html

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów, ponieważ jestem tu pierwszy raz:-)
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-01-14 o 12:46

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Pogoda faktycznie może być zabójcza dla dłoni, ale ważne jest też, żeby jesienią i zimą nie nawilżać, ale natłuszczać - zamiast kremów na bazie wody lepiej wybierać te z olejkami. Albo moczyć dłonie w ciepłym oleju rzepakowym któy ma dużo witaminy E

Banned
    Mieszka w
    toruń
    Ja też moczę ręce w ciepłym oleju rzepakowym, mam naturalnie nawilżone. W salonach kosmetycznych warto wybrań zabieg dłoni z parafiną.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Ostatnio zaczęłam używać kremu do rąk z ziaji do skóry podrażnionej, mogę szczerze polecić

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Polecam krem do rąk z neutrogeny. Częste nawilżanie nim i nie doprowadzenie do odmrożeń.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-01-15 o 09:19

Banned
    Mieszka w
    toruń
    ostatnio zamówiłam też wspaniały krem z internetowej apteki Ziko dermo, paczka dotarła w mik. Krem do rączek zgodny z opisem:-)

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar marysia82
    Mieszka w
    gdańsk
    moje dłonie też zimą wysychają ale chyba bardziej to wina detergentów. Znalazłam taki sposób. Maść witaminowa lub tłusty krem nawilżający nakładam grubo na dłonie po zrobieniu delikatnego peelingu. Zakładam foliowe rękawiczki a na to bawełniane cieplejsze mogą być takie zwykłe z dziany jakie kupujemy na zime najtańsze. I tak zostawiam na noc. Na początku mi przeszkadzały i było mi cięzko zasnąć. Ale teraz już nie. Rano usuwam nadmiar kosmetyku który się nie wchłonął a dłonie robią się piękne
    W zdrowym ciele zdrowy duch

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar apo-discounter_pl
    Mieszka w
    Wrocław
    Polecam krem do rąk z olejkiem rokitnikowym od firmy Weleda. Olejek ten zawiera dużą ilość witaminy C i nienasyconych kwasów tłuszczowych, dzięki czemu chroni skórę i paznokcie przed utratą tłuszczu i wilgoci. Krem został uzupełniony także o olejek sezamowy, który utrzymuje skórę w stanie równowagi.

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Pod choinkę dostałam całkiem fajny zestaw: peeling do dłoni z solą morską i krem fajnie daje rade

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości