+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 125
    LUBIĘ FORUM
    Zrobiłabym. Wszystko jest dla ludzi.

Adela5
    Guest
    Botox jakoś mnie nie przekonuje, bardziej podoba mi się wypełnienie kwasem hialuronowym, wygląda bardziej naturalnie. Sama miałam modelowanie policzków robione preparatem Regenyal. Po zabiegu nie miałam żadnych problemów z zaczerwieniami czy obrzękiem, więc to też na plus, mogła spokojnie wyjść z domu następnego dnia.

małgo365
    Guest
    Teraz to ogółem tyle jest dostępnych różnych wypełniaczy, że tylko przebierać Myślę, że najlepiej to i tak udać się do gabinetu osobiście, tam dobiorą najlepsze rozwiązanie do naszego problemu.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    moja mama miała botoks na migreny, zrobił go Pan dr. Bohdan Potocki i faktycznie po nim przeszły jej migreny. Nie wiem do końca jak to działa ale działa.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    BOTOKS - pogromca zmarszczek. Co warto o nim wiedzieć?

Link do artykułu - http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...iec_34443.html

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jest okej,ale trzeba uważać, gdzie się robi. Ja mam dobre doświadczenia z http://www.bellazone.pl/ mają fajnych specjalistów, dobre ceny, można im zaufać

wiktorijia
    Guest
    Cytat Napisał Adela5 Zobacz post
    Botox jakoś mnie nie przekonuje, bardziej podoba mi się wypełnienie kwasem hialuronowym, wygląda bardziej naturalnie. Sama miałam modelowanie policzków robione preparatem Regenyal. Po zabiegu nie miałam żadnych problemów z zaczerwieniami czy obrzękiem, więc to też na plus, mogła spokojnie wyjść z domu następnego dnia.
    Właśnie o to chodzi. mamy już tak zaawansowaną i medycynę i warunki u nas w polsce że nie trzeba sobie wstrzykiwać ciał obcych skoro można lepsze preparaty wykorzystać. I osocze bogatopłytkowe i tłuszcz od nas samych. Ciało o wiele lepiej reaguje.

Serduszko29
    Guest
    ja miałam jedną zmarchę ale tak mi działała na nerwy, że musiałam ją zlikwidować. co innego starzeć się z godnością, co innego się kompletnie zaniedbać. ale to dopiero w ubiegłym roku i własnie kwasem hialurenowym. od botoksu to już chyba nawet nazwa odstrasza :P

sezamekkłobuck
    Guest
    słyszałam o zabiegu aptos lift czyli takiej techniki liftingu i modelowania gdzie się nici pod skórę wprowadza jako takie rusztowanie dla skóry. Dlatego jest takie skuteczne. U mnie powypadkowo skóra na nogach nie układała się jak należy, a że na szczęście zdrowa jest to można było pod kolanami podziałać, żeby duzo ładniej wyglądały.

migerka
    Guest
    Botox może mieć też działanie lecznicze, np. w przypadku migreny ale uważam że na zmarszczki jest niezawodny, byłam już na takim zabiegu w Medbeauty i efekty są niewiarygodne, uwierzycie że wyglądam 10 lat młodziej?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości