+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 85
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM

Antybakteryjne żele do mycia rąk

Czy używałyście takich żeli?
    Piszcie, czy warto kupić, czy to "dziala" itd
    Wszytskie uwagi i opnie mile widziane
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 13:03

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Według mnie to nie działa, co prawda miałam okazję tego spróbować. Ręce wydają się niby czyste, są takie w dotyku jak po umyciu mydłem. Ale według mnie to jest bujda, przeczytaj sobie jakiekolwiek badania dotyczące skutecznośc mydeł...aby pozbyć się bakterii muszą być spełnione dwa warunku:naprawdę ciepła woda i bardzo mocne mydło (czy inny specyfik). Więc można sobie wyobrazić jak taki żel rozsmarowuje bakterie na rękach...

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    No właśnie- też mam podobne wątpliwości ale niech tam kupię, przetestuję i opisze- najlepszy żelwg. mnie rzecz jasna?Pamiętasz jak się nazywał żel, którego używałaś??

Nie zarejestrowany
    Guest
    Również miałam okazję przetestować od koleżanki i - w przeciwieństwie do Marleny30 - odniosłam wrażenie, że fajnie to działa.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Używałem wielu żeli- tego, o którym piszesz jescze nie
    Przy moim zawodzie - mam ciągle brudne ręce - mam sposób- najpierw tradycyjne metody mycia - mydło+ szczotka + woda, następnie żel antybakteryjny- w celu "dokończenia" mycia

Nie zarejestrowany
    Guest
    Droga miko, moim zdaniem jak najbrdziej warto ale należy pamiętać, że taki produkt nie zastąpi mydła i wody
    Można go stosować dodatkowo lub awaryjnie.
    Osobiście używam żelu Amukina( do nabycia w aptekach) mam go zawsze w torebce.
    Cżęść moich loleżanek również używa Amukiny inne natomiast zachwalają żele dostępne w sklepach i drogeriach
    Sama sprawdż kup 2 -3 produkty i wybierz optymalny dla siebie

Nie zarejestrowany
    Guest
    Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad tymi żelami, bo już od jakiegoś czasu widuję w tv reklamy. Zastanawiam się jakie to musi mieć zastosowanie, skoro nie trzeba tego spłukiwać. Widzę, że większość osób ma wątpliwości czy coś takiego opłaca się kupić. Gdyby faktycznie działa, to myślę, że podczas wakacji taki żel na pewno by się przydał.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja używam takiego żelu na co dzień. Przydaje się nie tylko do czyszczenia rąk dzieciom ale również do likwidowania nieprzyjemnych zapachów z rąk po gotowaniu - np. po czosnku czy cebuli.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jakiego żelu używasz? Powiedz coś więcej na temat zapachu, czy się nie lepi itd.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Kupiłam i używam żelu Amukina- do nabyci w aptekach
    Atuty: ładnie pachnie, ręce się po nim nie kleją oraz zakup w aptece dziala na mnie pozytywnie tzn ufam, że ten konkretny żel mi nie zaszkodzi, nie uczuli itd

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości