+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
    Nie zarejestrowany
    Guest

Katar sienny po basenie

Mój znajomy po pływaniu łyka 4 tabletki Rutinoscorbinu i twierdzi, że to pomaga. Ja kupiłem tak jak jeden z przedmówców klips na nos i zatyczki do uszu dla pływaków i z całym przekonaniem twierdzę, że to jest to. Trudno się do tego klipsa przyzwyczaić ale i tak jest to lepszy sposób niż faszerowanie się tabletkami i kropelkami.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dwa psiki Nasivinu i po sprawie. Pomaga wieczorem a rano kataru i tak już nie ma.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałam ten sam problem katar po basenie i okazało się że jestem alergikiem biorę teraz leki i już nie muszę się męczyć z katarem Najlepszym wyjściem będzie wizyta u dobrego alergologa, poszukaj tutaj ranking.abczdrowie.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-06-18 o 19:47

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też miałem spory problem z katarem siennym. Jedynym skutecznym rozwiązaniem okazało się leczenie u alergologa. Ja chodziłem do dr Teresy Stelmasiak z Lublina. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to wybierzcie się do tego lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Chlor niestety podrażnia błony sluzowki,stąd niedługo p wyjsciu z basenu mamy katar. można spróbować przed wejsciem na basen nawilzyc śluzówki mascia z apteki aby zmniejszyć ewentualne podrażnienia sam mam ten problem i jak widać wiele innych osób i trzeba sie do tego przyzwyczaić jakkolwiek to brzmi. po basenie szczególnie zimą i wietrzne dni czapka na głowę (nawet w lato kiedy czasem mocno zawieje ) by zmniejszyć różnicę temperatur między basenem gdzie jest 26 stopni a 0 stopni na zewnątrz

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi pomoglo zakladanie na głowę pod czepek dodatkowo opaski neoprenowej. Glowa sie tak bardzo nie wychladza i w efekcie katar jest albo bardzo maly albo wcale. Opaske taką kupilem kiedys chyba w Decathlonie. Jest dosc szeroka, szersza z tylu wiec chroni dobrze glowe.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości