+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
    Barbareczka
    Guest
    polecam zajrzeć na portal adamed.expert/product/nozitix/ znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego jak radzić sobie z katarem w sposób naturalny. Sama często korzystam z tych porad i chociaż wiem że nie łykam chemii aż tak często.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-07-18 o 14:23

Izka3008
    Guest
    Zamiast się męczyć ja po prostu rejestruję wizytę na LekarzObok. Takim sposobem bardzo szybko i bez żadnych kolejek mogę zasięgnąć opinii lekarza a w razie potrzeby nawet dostać receptę na leki. Lekarze bardzo dokładni w swojej ocenie i pomocni- nie ma się czego obawiać.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    wawa
    Na katar sprawdzają się inhalacje, sama posiadam nebulizator controly i to naprawdę działa
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-11-18 o 20:27

Nie zarejestrowany
    Guest
    Szczerze powiedziawszy oxalin zadziałał tak szybko i skutecznie, że tym razem obyło się bez żadnych nebulizacji.

Aronia93
    Guest
    Chyba najwygodniejsze do stosowania są spraye do nosa. Na zatoki, czy zapchany nos super jest Apicold Mint. Pomaga praktycznie od razu i przyjemne poczucie odświeżenia - zasługa olejku miętowego.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oxalin kupiłam cztery dni temu i mój katar dobiega końca i nie muszę się już tak męczyć jak wcześniej.

Ma_rta
    Guest
    Cytat Napisał Aronia93 Zobacz post
    Chyba najwygodniejsze do stosowania są spraye do nosa. Na zatoki, czy zapchany nos super jest Apicold Mint. Pomaga praktycznie od razu i przyjemne poczucie odświeżenia - zasługa olejku miętowego.

Czy można to podawać małym dzieciom? Czy stosowałaś to tylko przy infekcjach, czy także przynosi ulgę alergikom?

Aronia93
    Guest
    Zależy jak małym dzieciom. Spray Apicold Mint spokojnie możesz psikać dzieciom powyżej 4 roku życia. Z alergiami też sobie radzi. Nawet jest przyjemne uczycie odświeżenia od olejków z mięty i eukaliptusa.

ptasia
    Guest
    A na taki katar gęsty zatokowy i zatkany nos bardzo dobrze sprawdza się apicold propo z propolisem, działającym antybakteryjnie. W piątek zaczęłam stosować, czuję ogromną poprawę.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oxalin szybko zmniejsza obrzęk w nosie i go udrażnia. Dla mnie jest naprawdę fajnym rozwiązaniem ponieważ naprawdę zmniejsza katar i długo działa.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości