+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81
    Nie zarejestrowany
    Guest

Ból oczu - o czym świadczy?

Mam małe pytanie... mianowicie w wieku 12lat spadłem z trzepaka i moje prawe oko zatrzymało się w miejscu ...wykryli u mnie krwiaka leżałem 1miesiąc w szpitalu przeszedłem 2 skomplikowane operacje lekarze zapewniali mnie że operacje się udały. Ale teraz mam pewne wątpliwości od paru dni to oko zaczyna mnie pobolewać puchnąć itp.zgłaszałem sie do lekarza a lekarz nawet nie chciał wysłuchać jak mi się to przytrafiło...pomachał mi palcem przed okiem i tyle wysłał mnie do domu i kazał robić okłady z ciepłej wody...nie wiem co mam z tym fantem zrobić więc zgłaszam się na tej stronie internetowej i proszę o pomoc...Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-11-14 o 16:54

Nie zarejestrowany
    Guest

Bol

Zapomniałem dodać teraz mam 19lat

Nie zarejestrowany
    Guest

Pekin!

jeśli po kilku dniach ból nie minie, koniecznie zmień lekarza!Masz prawo iść przecież do innego.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ból oczu

mam pytanie ... nigdy mnie nie bolaly oczy az do momenty kiedy zastosowalem krople betadrin ... od tego momentu oko zaczelo mnie bardzo bolec prawe oko .. i tak przez pare dni .. pozneij byl spokoj i znowu zaczelo bolec z tym ze boli tez lewe i prawe .. to trwa juz 2wa miesiace bylem u okulisty 2wa razy bralem juz 3 pary kropli , 2wie pary masci i nie ma wiekszej poprawy ,, mam skierowanie na usg oczu .. .. boje sie co to moze byc i czy bol minie ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Oczy

Mam 13 lat. Od dłuższego czasu bolą mnie oczy. Kiedyś też mnie bolały ale niebawem ból zniknął. Teraz już tak nie jest. Bardzo, bardzo często mrugam i 'strasznie' mocno je zaciskam. Robię to wbrew swojej woli, nie specjalne. Czasami na treningach <gram w siatkówkę> muszę usiąść na ławkę, ponieważ bardzo mnie bolą. Wszystkie choroby o jakich czytałam związane są z zanikaniem ostrości obrazu. Ja nie mam takiego problemu. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję!

Nie zarejestrowany
    Guest

Oczy

Zapomniałam dodać, że moje oczy nie są zaczerwienione.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do czarnej

A dużo spędzasz przed kompem i telewizorem? Może masz zespół suchego oka.

Nie zarejestrowany
    Guest

Piecznie, słaba ostrość wzroku

Witam serdeczenie! Mój problem dotyczy tego, że ostatnimi czasy bardzo, ale to bardzo pogorszyła mi się ostrość widzenia w dzień i po zmierzchu. Byłem u okulisty, w rezultacie Pani przepisała mi okulary po -0.25 na każde oko. I rzeczywiscie w tych okularach podczas badania doskonale widziałem. Pani doktor powiedziała, że to mała wada i nie potrzeba okularów, bo to tylko taki zabieg kosmetyczny, jednak ja czuję, że coś jest nie tak. Wiem, że kolega co ma wadę większą ode mnie bo po -0.75 i -0.5, widział bez okularów tego co ja nie mogłem zobaczyc/przeczytać.

I tutaj występuję z prośbą o jakąś konkretną poradę, czytałem w internecie, ze na poprawie ostrości widzenia dobra jest luteina i betakaroten. Jednak, może to nie pomóc, lub moze to być jakieś zapalenie spojówek lub inne schorzenie.
    Podczas jazdy samochodem, to nie wszystkie detale wyłapuje, tak jakbym miał opóźnioną reakcje, wzrok musi mi się dostosować.. z daleka to i kolory są inne.. :/

Bardzo bym prosił o poradę.

Nie zarejestrowany
    Guest

Piecznie, słaba ostrość wzroku

Dodam także, ze oczy mnie bardzo pieką, jutro udaję się na badania przesiewowe na alergie.. pieczenie, ból a najgorsza jest wydzielina ropna z oka, której jest ogrom i swędzi bardzo. brrr

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do BartkaK

Najszybciej otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie, jeśli wyślesz je bezpośrednio do lekarza. Lista specjalistów znajduje się w prawym, górnym rogu na stronie głównej poradnika i każdej stronie działowej. Pozdrawiamy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości