+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 81
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Moje były bardzo przemęczone, to wszystko. Dużo pracy i klimatyzowane pomieszczenia swoje. Na szczęście są odpowiednie krople nawilżające, które szybko przynoszą ulgę. Mój starazolin hydrobalance uwolnił mnie od podrażnienia i suchości. Nie trzeba było szukać lekarza, ponieważ szybko mi przeszło.

MiaMia
    Guest
    Albo robi sie tez jakis stan zapalny . Wtedy też moga oczy boleć. Niestety. Jednak uważam ,ze takich rzeczy nie nalezy bagatelizować i leczyć ich np na własną rękę. tylko wybrać się do lekarza. Z mojej strony polecam gabinet Dzięgielewska Instytut Oka. Dysponują bardzo dobrym sprzętem. Robia tutaj m.in pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego czy badanie dna oka.

Kaja222
    Guest

wizyta u lekarza

Nie ma co zwlekać! jeśli odczuwasz jakieś dolegliwości oczu to od razu do dobrego lekarza. W Krakowie świetnym specjalista jest doktor Hanarz z oko akcent. Już niejeden raz mi pomógł

darek.bylinik
    Guest

bol oczu

witam nie ma co bagatelizowac jesli cos sie dzieje z oczami czas tu dziala na niekorzysc warto isc zdiagnozowac u okulisty zalezy skad jestes
    na podlasiu ja robilem zabieg w klinice dr.michnowskiego i jestem zadowolony .
    pozdr.

Hairspray
    Guest
    Mojego męża akurat bardzo bolały oczy ze względu na to, ze wpadło mu cos obcego do oczu. Trzeba było jechać do kliniki okulistycznej Dzięgielewska Instytutu Oka w Warszawie. Bardzo dobra klinika. Mąż dostał maść z antybiotykiem oraz jeszcze jakieś krople.

6edziu
    Guest
    Prosta kuracja. Luteina - lutidin, maxiluten, etx. I przede wszystkim krople do oczu. Na początku brałem Oviso na podrażnienia z doz.pl, ale są też na zmęczone oczy, a teraz kontynuuję na Oviso intensywnie nawilżające. Jeżeli oczy cierpią od monitora czy telewizora, to właśnie to jest skuteczne wyjście z problemu.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Szczecin
    Polecam świetną Panią okulistkę, jej strona to okulista-szczecin.com, myśle że poradzi sobie z każdym nawet najtrudniejszym przypadkiem , oprócz tego jest kontaktologiem, oferuje dobór i aplikacja soczewek
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-08-19 o 18:20

Krakuska
    Guest
    Ja z kolei znam wspaniałą panią dr Monikę Dzięgielewską, które moja córka zawdzięcza wzroku. Dzieki jej kompetencjom normalnie widzi.

Dareg
    Guest
    Zależy od czego ten ból, ale jeżeli monitor, telewizja, komórka, to najpierw dobre krople do oczu. Swoje też nawilżam kroplami oviso. Bardzo pomagają. No i lepiej robić sobie od czasu do czasu wakacje zdala od monitórów.

Nie zarejestrowany
    Guest

Okulista

Bólu oka nie ma co lekceważyć, udaj się do specjalisty bardzo dobra klinika jest we Wrocławiu - Spektrum

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości