+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190
    Nie zarejestrowany
    Guest

Selen

Kochani, musicie uzupełniac selen. Ja mam hashimoto, ale selen dobrze dziala na wszystkie choroby autoimmunologiczne. Poczytajcie o selolu- jest to zwiazek selenu za darmo wydawany przez WUM, to bardzo dobry preparat zwlaszcza na raka ale tez na system immunologiczny. Na stronie biosel.pl mozna znalezc wiecej info.

Nie zarejestrowany
    Guest

Toczeń

Witam.Jestem tu nowa i przerazona od kilku dni.Zrobilam badania Ana 3 i wyszedl mi wynik lekko pozytywny dsdna reszta panelu ujemna.czy to juz na 100 % toczen.

Nie zarejestrowany
    Guest

Choroby autoimmunologiczne

Ja mam 24 lata i bagaż doświadczeń za sobą. Masę pobytów w szpitalach, operacje, niezliczoną ilość badań. Mam dużo chorób przewlekłych, a do tego doszło jeszcze podejrzenie choroby autoimmunologicznej. Mam stwierdzone nieokreślone układowe zajęcie tkanki łącznej, ale podejrzewają tocznia. Mam dodatnie ANA2 i ANA3. Do tego zmiany w MRI. Nawet nie chcę się już łudzić. Mogę jedynie czekać, aż choroba zaatakuje... I żyć na tykającej bombie, jaki organ zostanie zaatakowany, choć już nieprawidłowości mam stwierdzone. W sumie to nie mam dla kogo żyć, męża nie mam, dzieci pewnie nie będę mieć, przyjaciele zawiedli w najgorszych dla mnie momentach...Znałam trochę osób, ale bardzo się zawiodłam na kilku osobach, a pozostali pozakładali swoje rodziny i kontakt się urwał. W zasadzie to nie mam po co żyć. Studiuję, ale pewnie i tak nie dożyję końca tych studiów... Poza tym po moim kierunku tylko osoby ze znajomościami są doceniane, widzę to już na studiach. Nie wiem, dlaczego muszę tak w życiu cierpieć. Dostałam mnóstwo ciosów, a nikogo, kto by mi pomógł przejść przez ten koszmar. Młodość spędziłam w szpitalach, u lekarzy, na badaniach. Dla nich nie jestem człowiekiem czy pacjentem, tylko "ciekawym przypadkiem". Szczerze, to nawet nie chcę już żyć...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja też choruję na Toczeń rumieniowaty układowy Już trochę się z nim borykam, ale każdego dnia jest coraz lepiej. Dzięki pomocy firmy Synexus gdzie mają świetnych specjalistów w tej dziedzinie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-06-18 o 21:47

Nie zarejestrowany
    Guest

Question Czy to napewno toczeń

Witam serdecznie! Od niedawna mam podejrzenie tocznia. Objawia się on ogólnym osłabieniem, bólami nóg (kolana, kostki, biodra). Szybko się męczę, po południu nie mam już siły na cokolwiek. Od czasu do czasu pojawia się motyl na twarzy. Słońce oślepia mnie totalnie, bez okularów nie ma szans wyjść na zewnątrz, zresztą mocniejsze sztuczne światło też mnie razi. Po wysiłku i po słońcu mam gorączkę do 38 stopni, ale najczęściej 37,5. Dodatkowo nadżerki w nosie i buzi. Objawowo diagnoza - toczeń, więc dostałam leki: arechin i metypred 16 mg. Niby pomagają, ale nie czuję się w pełni sił... Co najlepsze wszystkie wyniki badań mam w normie. Przebadana jestem na wszystkie możliwe strony. OB, ANA w normie. Oprócz objawów nic na toczeń nie wskazuje. Proszę o radę i pomoc, bo już nie wiem co myśleć i robić.!!!
    Pozdrawiam

ifkaaa
    Guest

Dobry specjalista

Witam, od kilku lat choruję na tocznia i chciałabym zmienić lekarza. Czy ktoś może polecić jakiegoś naprawdę dobrego specjalistę z Dolnego Śląska?????

Nie zarejestrowany
    Guest

Toczeń a zaparcia

Witam, czy ktoś z Was chorujących na tocznia miał takie objawy, jak silne zaparcia i krwawienie z odbytu? Świeża krew i czasem skrzepy. Oprócz sterydów przyjmuje też lek metyfenolat mofetylu i czytałam, że te tabletki mogą mieć takie skutki uboczne. Czy ktoś mial lub ma taki problem???

Nie zarejestrowany
    Guest

toczeń

Ja polecam olejki CBD do kupienia w sklepie konopnecentrum. Fachowa porada , certyfikaty jakości oejków

Nie zarejestrowany
    Guest

Motylek

Choruję na toczeń 20 lat,ale mimo,że raz jest lepiej raz gorzej nie poddaję się.Mam dla kogo żyć ,mam wspaniałego męża i dwie dorosłe córki i dwie wnuczki.Pracuję cały czas i grunt się nie poddawać,życie jest piękne.

Nie zarejestrowany
    Guest

Do motylka

Od trzech lat zmagam się z objawami tocznia,chciałabym porozmawiać z osoba która leczy się już dłuższy czas.Mój mail mariola76@onet.pl

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 19 z 19 PierwszyPierwszy ... 9171819

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości