+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak uniknąć kłopotliwych gazów?

od pewnego czasu mniej wiecej od roku mam naprawde duza nadprodukcje gazow, jedyne bledy jakie popelniam wedle powyzszego artykulu to jem biale pieczywo, ziemniaki, czasem makaron, czy wiec to moze byc przyczyna moich dolegliwosci???jestem totalnie zalamana. wstyd przebywac miedzy ludzmi...bo wkoncu sie wyda kto tak powiedzmy sobie szczerze..................ciagle pierdzi(( nie wspomne juz o tych naprawde cuchnacych gazach pomozcie jak sie tego pozbyc gdzie isc i szukac pomocy?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-12-14 o 10:47

Nie zarejestrowany
    Guest

gazy...

Słuchaj może to zabrzmi dziwnie.. ale ja również miałam problem od 8 miesięcy z gazami.. po prostu pierdziałam co chwilę. Przestałam chodzić do znajomych bo jak tu wytrzymać kilka godzin bez bączka. No niby można się zacisnąc ale brzuch póżniej wygląda jak w 6 miesiącu ciąży i boli okropnie. Czułam się też nie najlepiej, ciągle zmęczona, jakś taka niby chora. Szukałam powodów prawie pół roku. Okazało się że mam bakterie chlamidia.. Po stosunku sexualnym żeby nie było vaginalnym. Po kuracji antybiotykami gazy ustały po miesiącu. Może u Ciebie jest podobnie! Zaznaczam, iż przez te pół roku byłam 3 razy u ginekologa, który przekonywał mnie że jest wszystko ok i że rzadko spotyka się w tak idealnym stanie pochwę u kobiet. Krótko mówiąc może to dla lekarzy to czytających zupełnie nie ma sensu ale ja Ci radzę zbadać się na chlamidię i przypomnieć sobie czy problemy z gazami nie rozpoczęły się po jakimś "ryzykownym" kontakcie sexualnym.

Nie zarejestrowany
    Guest

wiatry

Mam podobny problem juz chyba od miesiąca.Zaraz po tym jak cos zjem dostaje gazów i to takich ze co 15 minut maxymalnie coś puszcze.Nigdy tak nie miałem!!!.Podejzewam ze mogłem sobie zepsuć żołądek poranną kawą ,gdyż piłem ja od 1.5roku prawie na czczo.Moja dziewczyna juz nie moze zemna wytrzymac. Prosze o jakas pomoc , to nie jest smieszne tylko to jest powazny problem

Nie zarejestrowany
    Guest

Kobieta z gazami

Ten problem dotyczy i mnie. Jest rzeczywiście uciążliwym choć nie jest jedynym, z którym mi źle. Moje obserwacje: jedzenie mniejszych posiłków, częściej - organizm zupełnie inaczej pracuje. Odstawienie słodyczy, białego pieczywa i niektórych owoców (winogrona, gruszki) z pewnością pomoże. Piszę z pewnością bo sprawdziłam to jednak mam nawyk złego jedzenia - dużo różnorodnych produktów w dużych ilościach - przeciążam żołądek...wiem o tym, ale od jutra dieta

Nie zarejestrowany
    Guest

gazy

mam taki sam problem od pol roku mam gazy i to bardzo cuchnace nie do wytrzymania to nie jest smieszne moj chlopak juz nie wytrzymuje tego smrodu ja tez

Nie zarejestrowany
    Guest

ojj..

e ja mam pewien problem o ile to mozna tak nazwać...
    od urodzenia mama mówi na mnie razem z siostra pierdziawka,bo gdy np. mniektóras zaczepi,to ja specjalnie wydusze gaza,jak maly to nie smierdzi,ale duzy to oj tak,i je odstraszam.ale mam problem.bo nie zawsze sie uda wszystko ulotnic z brzucha,i mam wzdety o 2 cm nawe twiecej.mam 12 lat,a nie chce wygladac jak bm miala dziecko.jem aktiwje,ale to pomaga raz na dwa dni.mzoe jakos byc.PS.kiedys tak zorbilam,ze 4 azy w nocy puscilam takiego gaza,ze az mama sie zbudziła.......xD

Nie zarejestrowany
    Guest

:(

Ja mam od pewnego czasu jak to sie mówi,,wywalony brzuch''. Dwa tygodnie temu dotałam mocny 5 godzinny skurcz jelit,nie wiem czemu. I niewiem,ale nie jem duzo słodyczy,mało,jem to co tzreba,nie obzreram się,a nadal taki wielki.a fakt sadełka troszkę mam,ale jak to możliwe zeby brzuch mial na początku 1 cm ,a teraz 5 !! proszę o pomoc

Nie zarejestrowany
    Guest

jedzenie

Wszystko zalezy od diety -dlatego ja staram sie unikac jesc tłusto.A w czasie kiedy czuje ze cos sie zaczyna dziać biore ranigast.

Nie zarejestrowany
    Guest

posiłki

Czasami podstawa sa tutaj racjonalnie spozywane posiłki.
    ewentualnie kiedy czujemy sie słabiej i zaczynamy czuć dyskomfort lepiej jest wziac dobra tabletke-np.polprazol acidcontol i przynajmniej ulżyć sobie w dolegliwościach żoładkowych.

Nie zarejestrowany
    Guest

Help me

ja też mam gazy,po wszystkim co zjem, co kilka sekund, nie mogę iść na imprezę,czy do znajomych, nie mogę prowadzić zajęć, pierdzę i pierdzę, pomocy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości