+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77
    Nie zarejestrowany
    Guest
    fakt, ulgasim działają szybko i dobrze. choć też dobrze wybrać się na spacer po wielkim obżarstwie, a jeszcze lepiej po prostu starać się mniej jeść, a szczególnie w święta, bo po co tak się napychać?

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja przed badaniem brzucha brałam ulgasim, bo on rozbija gazy, więc obraz jest prawidłowy. lekarz powiedział mi też, że tabletki ogólnie są dobre na wzdęcia, a nawet na przejedzenie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mogę to potwierdzić, bo brałam ulgasim w minioną Wielkanoc i raz dwa rozprawił się z bólem brzucha, wzdęciami i gazami... Ma stałe miejsce w mojej apteczce.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Moze zmiana diety? Ja tam sie nie patyczkuję Jem co chcę, a w razie potrzeby mam zawsze przy sobie ulgasim i jeśli czuje, ze moga pojawic sie wzdecia od razu łykam jedna tabletke, ktora dziala szybko i skutecznie juz po jednej dawce. do tego atrakcyjna cena!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Szczerze mówiąc, to nawet nabiał może powodować wzdęcia i gazy, bo ma laktozę, której organizm tak łatwo nie trawi. Myślę, że rzeczywiście ulgasim może tutaj pomóc. Mi pomaga.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli stosuję się do swojej diety i nie jem ani za dużo, ani za tłusto, to wszystko jest w porządku. Ale maj/czerwiec, to przecież sezon komunijny i rozpoczęcie sezonu ślubnego. Także nie do końca mam wypływ na to, co jem, a wtedy mam gazy... Ale zawsze na imprezę biorę ulgasim. To pomaga.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Polecam IMMUNOdiagDIETA, czyli test pozwalający na wykrycie nietolerancji pokarmowych, które są zależne od przeciwciał IgG. Badanie to polega na sprawdzeniu czy we krwi osoby badanej znajdują się (i w jakim stężeniu) przeciwciała IgG swoiste dla poszczególnych alergenów pokarmowych.

wadda
    Guest

...

Ja teraz w zasadzie jem wszystko bez obaw o wielki, wzdęty brzuch ale biorę ulgasim, po nim czuć ulgę , wzdęcia i uczucie pełności szybko mija. Podobnie z gazami, które wcześnie bardzo często się zdarzały i było to bardzo męczące.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Szczerze mówiąc, to nawet nabiał może powodować wzdęcia i gazy, bo ma laktozę, której organizm tak łatwo nie trawi. Myślę, że rzeczywiście ulgasim może tutaj pomóc. Mi pomaga.
    Zgadzam się z tym, bo niestety sama mam taki problem. Ciezko calkowiecie wyelimunowac nabial z diety, bo nie ukrywajmy jest on wszedzie - smietana, serki, mleko, sery, jogurty, serki do smarowania. Mnie jak wzdymie to tez biore ten ulgasim, szybko dosc przychodzi ulga i dyskomfort mija No i mozna na spokojnie zjesc lody w lato

Nie zarejestrowany
    Guest
    mówi się, że to na przykład rośliny strączkowe sprawiają, że mamy gazy lub, żę takie rzeczy dzieją się po bigosie, a prawda jest taka, że dobrze przyrządzone potrawy nie sprawiają aż takich problemów. już bardziej tłuste rzeczy. ale i na to jest sposób, bo tabletki ulgasim bardzo dobrze radzą sobie z gazami.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości