+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Miażdżyca swoje początki uwidacznia problemami ze stopami i dłoniami.
    Przy problemach grzybiczych z palcami u stóp obowiązkowo trzeba zadbac o krążenie w stopach.
    Każdy grzyb atakuje tylko chore miejsca.

Maja000000
    Guest

Grzybica na poznokciach

Heya,
    jakiś czas temu poszłam na tipsy na paznokciach u stóp.Wszystko fajnie, pięknie. Po 3 tygodniach zaczęły mi odpadać (no naturalne). Opadł pierwszy- to pozostał po nim został ślad; myślałam najpierw, że to przebarwienie czy coś i nie ma się czym przejmować. Na kolejnych było to samo.. "bez paniki, może to kolor kleju" sobie myślałam. Po tygodniu jak nic nie schodziło a wręcz się pogarszało w końcu zmądrzałam i udałam się do lekarza. Pierwszy przepisał Clotrimazolum-nie minęło; kolejny co innego i co innego- nic.
    W końcu po paru miesiącach poirytowana udałam się do przychodni od stóp (Centrum Stopy Agnieszki Głuszczak), jeden zabieg i po sprawie. Cały czas pluję sobie w brodę, że od razu się nie ogarnęłam i tam nie poszłam ale cóż... człowiek uczy się na błędach.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jublia

Mieszkam w Kanadzie i uzywalam Jublia plynu do paznokci. U mnie problem pojawil sie po wizycie w salonie pedicure. Zauwazylam zoltawy kolor na paznokciu idacy z czasem coraz glebiej i jakby bedacy dodatkowa warstwa i jakby paznokiec mial sie rozwarstwiac, oraz na powierzchni szorstki jakby ktos po nim pilowal pilnikiem. Stosuje jublia od 6 miesiecy i paznokiec juz odrosl caly zdrowy, ale boje sie na razie odstawiac i zamierzam skonczyc druga buteleczke Co zajmie mi nastepne kilka miesiecy i wtedy odstawie. Dla mnie lek zadzialal.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Grzybicą łatwo się zarazić, trudniej niestety wyleczyć. Ale jeśli już nam się zdarzy, warto korzystać z usług w specjalistycznych gabinetach (moja siostra była w Centrum Stopy w Łodzi). Płytka została odgrzybiona, oczywiście siostra wymieniła obuwie i jeszcze bardziej przestrzegała zasad higieny.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kraków
    Maja000000 napisz jeszcze proszę jakie leki stosowałaś i jaki zabieg ostatecznie Ci pomógł, oraz czy problem teraz nie powraca.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-08-19 o 19:41
    Gabinet dermatologiczny Kraków

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Problem z paznokciami? Może warto byłoby skontaktować się z jakimś podologiem?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-09-19 o 13:56

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości