+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35
    Jutrzenka22
    Guest
    Co trzeba zrobić ? Wybrac sie do specjalisty a nie pisac tutaj na forum , Tu wlasciwie nie ma specjalistów. A co do okulistów dziecięcych to faktycznie. Polecam panią dr Monikę Dzięgielewską , mojego syna akurat wyleczyla z amblyopii

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    To prawda, im szybciej zareagujemy tym większa szansa na wyleczenie albo chociaż zminimalizowanie wady. Niestety my mamy taki problem, że synek nie chce zakładać okularów, jest jeszcze malutki i nie rozumie, że to dla jego dobra

Mimoza22
    Guest
    jak u mnie córeczka miała lekkiego zeza to wybraliśmy do gabinetu Dzięgielewska instytut oka w Warszawie. Bardzo dobr okulista dziecięcy pani dr Monika Dzięgielewska. przeprowadzono tutaj badania, które wykluczyły inne choroby takie jak zaćmę wrodzoną czy co gorsza siatkówczak. Dobrano odpowiednie leczenie poprzez zaklejanie jednego oczka oraz dobrano okularki

Chillan
    Guest
    U mnie niestety zez okazał się zaćmą wrodzoną też w gabinecie Dzięgielewska Instytucie Oka. Dzięki szybkiej reakcji pani dr Moniki odpowiednim badaniom, udało się w miarę szybko przeprowadzić operację

Nie zarejestrowany
    Guest

zez u dziecka

Udaj się do Spektrum we Wrocławiu - najlepsza klinika

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości