+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 161 do 164 z 164
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja tam akurat skorzystałem z usług stomatologa chirurga w gabinecie SteczkoDentysta.pl i teraz każdemu polecam usuwanie ósemki właśnie w gabinecie chirurga. Bez komplikacji i jakiegoś wielkie bólu.

Nie zarejestrowany
    Guest

dr Jakubowski Dent SM

Bardzo dobry chirurg to dr Jakubowski z Dent Sm. usuwałam u niego właśnie ósemki do aparatu i bardzo polecam. Szybko, sprawnie, bez bólu, naprawdę byłam zaskoczona, bo spodziewałam się, że to będzie trudne doświadczenie, a jednak było naprawdę OK
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-08-19 o 07:41

Nie zarejestrowany
    Guest

dentysta

Ja byłam u dra Wilisowskiego w klinice Luxdentica. Polecam Super chirurg z pewną ręką. Usuwanie ósemki to był moment, nic nie bolało, a rana szybciutko się zagoiła. Klinika w ogóle jest bardzo fajna, świetnie wyposażona i zatrudniają tam najlepszych lekarzy. To się oczywiście przekłada na komfort pacjenta bardzo mocno

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    To fakt, że nasze ósemki potrafią przysporzyć nam sporo cierpienia i stresu. Zazwyczaj ich droga kończy się na ekstrakcji na fotelu stomatologicznym. Nierzadkojest to sprawa skomplikowana na tyle, że potrzebujemy pomocy chirurga szczękowego. Tu pomogę dając namiar na doskonałego specjalistę z premium-clinic.pl/leczenie-chirurgiczne/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-11-19 o 22:18

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości