+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    Urinal ma dobrze dobrany skład, ja porównywałam kilka suplementów na zapalenie pęcherza i okazało się ze urianl ma największa dawkę skoncentrowanej żurawiny w składzie.

klimik30
    Guest
    No też czytała, że urinal sporą ma tą dawkę żurawiny, a ja nie lubię żurawiny, więc wolę taką formę.

Sikorka02
    Guest
    Ja żurawinę lubię i często jem pod różną postacię, nie mniej jednak zapalenie pęcherza miałam cyklicznie co kilka miesięcy. Widocznie mój organizm nie radził sobie i potrzebowałam czegoś bardziej sprawdzonego, dlatego leczę się urafuraginum, robię nasiadówki, piję dużo herbat ziołowych.

hellennta
    Guest
    Ja jednak zostaję przy urafuraginum, jeśli infekcja znowu mnie złapie, to wiem, że szybko zadziała.

Nie zarejestrowany
    Guest

kłopotliwy pęcherz

ja na zapalenie też najczęściej urofuraginum - naturalne metody nie pomagają za szybko

Mieszka w
    Warszawa
    uuu przy zapaleniu pęcherza nie ma co liczyć na naturalne rozwiązania, trzeba działąć szybko, żeby ulga przyszła szybko, nie mogłabym się męczyć kilka dni z zapaleniem no way!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar apo-discounter_pl
    Mieszka w
    Wrocław
    Polecam herbatę ziołową marki Sidroga, która stosowana jest w przypadku zapalenia pęcherza moczowego czy moczowodów. Składa się z liści mącznicy lekarskiej, brzozy, indyjskiej cebuli, mięty pieprzowej, a także jagód jałowca czy korzenia lubczyku. Działa przeciwzapalnie zapobiegając rozwojowi szkodliwych bakterii oraz ma silne działanie moczopędne wspomagając organizm w naturalnym oczyszczeniu się z toksyn.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sidroga.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	7.9 KB
ID:	294

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja stosuję tabletki Cystone. Nie zamieniłabym ich na żadne inne. Próbowałam już wszystkiego chyba. Te tabletki stosuję od kilku miesięcy i są niezawodne. Przekonała mnie też cena, bo 100 tabletek kosztuje tylko około 25 zł. Nie wiem czy są one dostępne w aptekach, gdyż ja zawsze zamawiam je ze sklepu internetowego: http://www.e-fito.pl/uklad-moczowy-nerki/1188-himalaya-cystone-100tabl.html.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-02-16 o 10:05

Mieszka w
    Warszawa
    ja też brałam urofuraginę szybko mi pomogła, nic innego na mnie nie działało.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Wykonać należy, w jednym z laboratoriów sieci Diagnostyka, badanie ogólne moczu, pod kątem obecności bakterii i leukocytów. Jeśli nie będzie ich dużo, wystarczy picie większych ilości płynów czy zażywanie preparatów żurawinowych. Natomiast w innym przypadku, konieczne może być wykonanie posiewu moczu i rozpoczęcie antybiotykoterapii.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości