+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 117
    Nie zarejestrowany
    Guest

Problem z silną wolą.

Mój problem wygląda tak... Moja wola nie jest aż tak silna jak bym chciała. Mam 18 lat 156cm i 54kg. Tak wiem wiem dla niektórych pewnie jest to waga odpowiednia, ale ja bym chciała schudnąć 5-7 kg aby lepiej czuć się we własnym Ciebie. Jak wspomniałam już wcześniej nie mam dość silnej woli. Powiedzmy jeżeli udało mi by się jeść 5 małych posiłków, pić dużo wody no i oczywiście ruch ( który zawsze u mnie jest na poziomie dziennym: treningi 2x tyg po 2h, tańczę, Do tego dodatkowe treningi. Co tydzień siatkówka, Cały czas w pośpiechu, dużo spacerów) to jest szansa schudnąć? Mój organizm nie chce się poddać bez walki. Może macie jakieś pomysły dla mnie?

Z góry dziękuję. ;-)

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    a jakie sa najlepsze cwiczenia dla kogos kto nienawidzi sportu ale stwierdza ze cos ruszac sie trzeba

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    od czego zacząć?

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Agito.pl
    może od zwykłej skakanki można kupić taką z licznikiem spalania kalorii - to motywuje do ćwiczenia

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Katowice

Dobry sprzęt plus odpowiednie ćwiczenia

Najlepiej jest zacząć ćwiczyć w domowym zaciszu, zainwestować w jakiś dobry sprzęt fitness, z dostępnych rzeczy warto zainteresować się przede wszystkim matą do ćwiczeń, drążkiem do tubingu i fitness bag. To są rzeczy, które pozwolą w domu ćwiczyć i wyrobią niejako kondycję do dalszych ćwiczeń, a przy okazji nie zniechęcą, bo nie wymaga to nie wiadomo jak wielkiego wysiłku. Czas i częstotliwość ćwiczeń należy dopasować do własnych możliwości, bo jak ktoś się zacznie na początku przemęczać i będzie widzieć, że nie daje rady, to szybko się zniechęci. Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-10-13 o 09:44

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Olsztyn
    Ja polecam kręcenie hula hop, skakankę, świetna jest też jazda na rolkach, mnóstwo zabawy i dodatkowo rzeźbi się brzuch, uda, łydki i pośladki

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar BrutalHeart
    Mieszka w
    Gdynia
    na youtube jest wiele darmowych filmików z ćwiczeniami. wydaje mi się, że warto zacząć od tego

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar goodbyaccident
    Mieszka w
    Cieszyn
    dla kogoś kto sportu nie lubi, wydaje mi się, że najlepsze jest podejść siebie z innej strony - zabawą.
    Jak wyżej koledzy wspominali o na przykład skakance.
    Good By Accident http://www.goodbyaccident.com/ - Blog o zdrowiu - szczęście, zdrowie, fitness, odżywianie, wywiady, produkty spożywcze, wskazówki, inspiracje,

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar wiamaria
    Mieszka w
    Bytom
    Zamiana ćwiczeń w zabawę to jeden ze sposobów na polubienie ćwiczeń. Wspólne ćwiczenia z drugą osobą, motywująca muzyka i wiele tego typu ciekawostek

Nie zarejestrowany
    Guest

Odchudzanie po 40

Polecam wam poczytać też o biżniach domowych na odchudzanie: http://forumezoteryczne.pl/ogolne-rozmowy/czy-bieznia-to-dobry-sposob-na-odchudzanie/

Czy to waszym zdaniem działa?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-04-14 o 09:46

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości