+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 248
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dlaczego nie mogę schudnąć?

Wydaje mi sie ze mam zla przemiane materi poniewaz od prawie 2 tygodni jem około 650 kal dzienie i to przeciez nie jest duzo a moja waga nadal jest taka sama....czemu tak jest? czy ktos zna jakis sposob zebym mogla schudnąć??
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-11-14 o 13:41

Nie zarejestrowany
    Guest

bład tkwi w zle dobranej diecie i w glowie!!zajmuje sie tym od lat

najczesiej panie mysla ze jak bedzie jadła mniej to schudnie...owszem do pewnego momentu pozniej zaczyna sie tyc od przysłowiowej szklanki wody.Opozniemy metabolizm ,wewnetrznie jestesmy poobtluszczane o czym czesto nie wiemy i powstaje problem.Kobitki najwazniejsze to oczyscic organizm ,podkrecic metabolizm i dozywic go ale jakosciowo a nie ilosciowo aby uniknac tzw glodu metabolicznego .Nawspanialszym rozwiazaniem i ZDROWYM sa produkty suplementacyjne fakt koszt diety wacha sie od 240 zl do 500 ale warto bo odchudzamy sie raz na zawsze!!gg 2485618

Nie zarejestrowany
    Guest

otyłość

to nie takie proste schudnąć, ja nie mam silnej woli, kocham jeść pomomo ze wszyscy się ze mnie śmieją. Ratunku prubuję wielu specyfikow ale nic nie pomaga.

Nie zarejestrowany
    Guest

jak schudnąć

Moniko też mam problem z nadwagą.Od tygodnia piję codziennie szklankę wody z octem jabłkowym i miodem.Codziennie biorę małą łyżeczkę oleju ze słonecznika i ssam przez 20 minut potem wszystko trzeba wypluć do ubikacji bo tam znajdują się toksyny.Myślę,że to pomaga.Moja waga spadła już 3 kg.Jem normalnie,,zero cukru,unikam smażonych potraw i tłustych,wprowadziłam do jadłospisu soki z warzyw ,które robię sobie sama codziennie i soki z owoców.Moniko trzymam kciuki za Ciebie i za siebie .Mam nadzieję,że to poskutkuje.Pozdrawiam Ania

Nie zarejestrowany
    Guest

jak schudnac

meridia-pół roku 1200 kalori dziennie-30kg.

Nie zarejestrowany
    Guest

Próowałam wszyskiego

Próbowałam wszyskiego dietetyk mridia zelixa diety kaloryczne i nic błagam co ja mam robi mam 26 lat i wyglądam jak baleron

Nie zarejestrowany
    Guest

Chce schudnąć dosłownie 5 kg ale na trwałe i nie mogę

Co schudnę 3-5 kg to znowu to tyję, tydzień lub dwa odchudzania, i tyle samo żarcia. Błedne koło z którdgo nie potrafie wyjść,mam juz obsesje jedzenia wyglądu, moje mysli krążą wokół tego,mój nastrój od tego zależy. Potrzebuje pomocy. psycholog, hipnoza,akupunktura,cokolwiek,musze spróbować.

Nie zarejestrowany
    Guest

odchudzanie

sama całe życie jestem na dietach cud mam sporą otylość i obecnie na kuraci pod okiem lekarza a efekty też marne niestet po 3 miesiącach na lekach i tylko albo aż 8kg miej a schudnąc musze 40?|||| co to jest 3 lub 5 kg do schudnięcia

Nie zarejestrowany
    Guest

otylosc

kurcze ja tez mam z tym problem ,odchudzam sie juz 2 miesiace ,schudlam 10 kg a chce schudnac jeszcze 10

Nie zarejestrowany
    Guest

z skierowaniem?

zapominacie podać, ze aby leczyc sie bezplatnie w poradni dla otyłych, trzeba mieć wskaźnik IBM 30,0 więc darujcie sobie uwagi typu- nie odchudzać się na własną rękę bo od tego są dietetycy itd.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości