+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 180 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1793
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta kopenhaska - skuteczna? Opinie o diecie

dieta jest naprawdę skuteczna....po 13 dniach schudłam 7kg...najtrudniej wytrzymać pierwsze 3 dni...przez pierwszy tydzień czułam się bardzo osłabiona....ale było warto! polecam każdemu kto naprawdę chce schudnąć!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-11-14 o 15:10

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta kopenhaska

Kilka lat temu stosowalam te diete. Osiagnelam spadek wagi 6 kg. Podczas diety chodzilam na dlugie spacery i czesto spalam. Bylam ciagle glodna i zmeczona. Po zakonczeniu diety satysfakcja ogromna. Niestety wkrotce przytylam 10 kg i do dzisiaj nie moge sobie z nimi poradzic. Mysle, ze dieta spokojniejsza, z wieksza iloscia odpowiedniego jedzenia nie spowodowalaby efektu jojo.

Nie zarejestrowany
    Guest

kopenhaska

obecnie jestem w 7 dniu diety, rano herbatka, o 13 kawałek grilowanego mięska i owoc. podobno najtrudniejszy jest początek i środek diety.. no cóż bywa różnie, raz lepiej raz gorzej. Dietę odgapiłąm od kolezanki, ktora schudła 7 kilogramow jak narazie efekty sie utrzymuja Musze sie pochwalić ze ja juz zauwazyłam u siebie efekty, czuję sie lżejsza a przede wszytskim zgubiłam pare kg. Pozdrawiam wszytskich, będących na diecie idzie wiosna i trzeba trochę ciałka pokazać

Nie zarejestrowany
    Guest

nie lubie befsztykow :(

ja naprawde chce schudnac.....ale befsztyk? takie cos nie przejdzie mi przez gardlo. a nie moge zamiast wolowego czy wieprzowego miesa zjesc normalnie kurczaka ???

Nie zarejestrowany
    Guest

prawda o diecie :)

Owszem, na diecie kilogramy spadają w zaskakującym tempie! Po prostu błyskawicznie! Aż nie mogłam w to uwierzyć. Również schudłam na niej 7kg, ale niestety... wystepuje gigantyczny efekt jojo. Poza tym dieta jest niebywale niesmaczna i monotonna i mimo dobrych efektów nie próbowałabym jej jeszcze raz.

Nie zarejestrowany
    Guest

prawda o diecie

Tak, wszyscy pisza o efekcie jojo, ze po zakonczeniu diety szybko nabiera sie kilogramow nawet w nadwyzce, ale ja i moi znajomi jestesmy z tej diety zadowoleni! rekordowa liczba kilogramow jaka stracila moja kolezanka to 27! ja niestety jedynie 8kg! wspaniale sie po niej czulam! ogolnie efekt utrzymuje sie okol 2 lat, takze obecnie jestem na tej wlasnie diecie!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta

Zgadzam sie z wypowiedzią wyżej. Tutaj jest bład z tym ze tyje sie z nadwyzką odrazy po 13 dnich gdy wroci sie do normalnego jedzenia. Tylko na tej stronie jest tak napisane na innych przedtsawione jest to tak że po 13 dniu mozna jesc jaks ie chce i do 2 lat. oczywiste ze nie bedzie ktoś jadł za 10.. ale powrót do normalnosci nie doprowadzi do utycia wiem to ponieważ moja mama po tej diecie do Dzis nie utyła i je co TYLKO (CHIPSY,LODY ITP.)i co lepsze juz w 13 dzien jadła chipsy :] Ja dzisiaj jestem na 10 dniu tej super diety.. jutro ide sie zwazyc po 4 dniach schudłam 2 kg. zOBACZYMY JAKI EFEKT BEDZIE PO 13 DNIACH pozdrawiam i polecam ta diete bez obaw !

Nie zarejestrowany
    Guest

dieta kopenhadzka

obecnie jestem na szóstym dniu tej diety waże sie codziennie na razie schudłam 5 kg , zamierzam zgubić 10 bo tyle mi do "szczęścia " potrzeba.Byłam już raz na tej diecie wtedy schudłam 8 kg - ale nie przestrzegałam jej tak restrykcyjnie jak teraz . Poprzednio efekt utrzymywał sie do dwóch lat- czyli prawda .Cudów nie ma po każdej super diecie jeżeli zaczniemy podjadać hamburgery w nocy efekt jojo gwarantowany . Dobija mnie monotonność w tej diecie i bezsmakowe posiłki , ale pociesza to że jak zgubie te 10 kg kupie jeansy o których mażę i wtedy na pewno bede pilnować bym nie musiała ich zamieniać na większe.Wszystkim którzy są na tej diecie życzę wytrwałości

Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta

mam pewne uwagi co do komentarza, osoby ktora sie podpisała A., jesli ktos po diecie znów je za 10 osób i nie pije tyle płynów ile sie powinno oraz podjada w nocy to normalne ze przytyje z nadwyżką!ja osobiscie uwazam diete za bardzo skuteczna.

Nie zarejestrowany
    Guest

zaczynam od jutra

mam nadzieje,ze uda mi sie ,bo naprawde bardzo chcialbym zgubic zbedne kilogramy.bardzo lubie jesc,ale moze wytrwam te 13 dni.trzymajcie kciuki:-)

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 180 1231151101 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości