+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 123
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    witam i prosze o odpowiedz i porade!!!!
    mam czesto zaparcia i rownoczesnie ciagle wzdety brzuch, pomimo ze sa to zaparcia , to wydalam duze ilosci gazow. i jaka diete zastosowac jak sobie poradzic???
    mnie pomogło w takiej sytuacji- termofor z ciepłą wodą na brzuch , masaż brzucha , oraz lactoral jako probiotyk na usprawnienie pracy jelit - wykluczyłam też z diety surowe i kwaśne jedzenie

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mnie sprawdziła się kasza jaglana , oraz probiotyk- lekarz zapisał mi lactoral bo mam uczulenie na mlekom , a ten preparat go nie zawiera i jest bezpieczny dla alergików

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Też próbowałam z probiotykiem, ale niestety nie pomogło koleżanka mi tak zaradziła, bo u niej to zawsze dziala. Najwidoczniej mój organizm jest mniej usłuchany. Ale udało się dzięki dicopegowi 10g, piłam kilka razy dziennie roztwory przez kilka dni i w końcu minęły zaparcia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Cytat Napisał farenheit Zobacz post
    Też próbowałam z probiotykiem, ale niestety nie pomogło koleżanka mi tak zaradziła, bo u niej to zawsze dziala. Najwidoczniej mój organizm jest mniej usłuchany. Ale udało się dzięki dicopegowi 10g, piłam kilka razy dziennie roztwory przez kilka dni i w końcu minęły zaparcia

mi też po kilku dniach przeszło jak stosowałam dicopeg wczesniej probowałam śliwek jabłek i dużej ilości wody-bezskutecznie nic mi nie chciało pomóc,próbowałam tez probiotyków i nic

Lilok
    Guest
    Czasami tak bywa, że nasz organizm się buntuje. Raz to jest ból brzucha, głowy innym razem dokuczają nam jelita. Generalnie warto być przygotowanym na wszystko.Przy problemach z jelitami warto sobie wypróbować Dralitan z firmy Medarfa. Jest to produkt prozdrowotny na bazie naturalnych składników. Myślę, że warto go przetestować na sobie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał anczak Zobacz post
    mi też po kilku dniach przeszło jak stosowałam dicopeg wczesniej probowałam śliwek jabłek i dużej ilości wody-bezskutecznie nic mi nie chciało pomóc,próbowałam tez probiotyków i nic
    u mnie też najlepiej i najszybciej sprawdza się Dicopeg 10g

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Toruń
    Zaparcia mogą mieć różne przyczyny i nie oznaczają od razu raka jelit. Może to być efekt złej diety. Poczytajcie o tym na: natrawienie.pl . Na pewno dobre efekty przyniesie picie dużej ilości wody, stosowanie siemienia lnianego, gotowane warzywa i unikanie ciężkostrawnych potraw.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 17-10-17 o 22:38

Nie zarejestrowany
    Guest
    No właśnie, jelita mogą cierpieć z różnych powodów, ale przy zaparciach, gazach i bólach brzucha bardzo mocno pomagają tabletki ulgasim. Nie mają w składzie cukru, co też na pewno docenią diabetycy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    też dołączam do ludzi, którym pomogły tabletki ulgasim. są bardzo dobre na takie żołądkowe rewolucje, a w dodatku dzięki nim pozbędziesz się gazów. warto!

Wisia
    Guest
    Zła dieta, leki, antybiotyli. Oczywiście herbatki na trawienie są dobre, ale przy kiepskim odżwianiu również flora bakteryjna może być w opłakanym stanie, czyli dobry probiotyki. W moim przypadku sprawdził się flostrum. Zwyczajnie wzmocnił organizm i poprawił funkconowanie układu pokarmowego. Oczywiście przy okazji warto lepiej się odżywaiać.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości