+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 199
    Nie zarejestrowany
    Guest

Dieta w niedoczynności tarczycy

Przeczytałam wskazówkę dotyczącą odżywiania się przy niedoczynności tarczycy na pewnych stronach internetowych. Na Państwa stronie białko jest podstawą diety przy niedoczynności. Czy to więc prawda,że mleko nie zaszkodzi? Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynnosc tarczycy dieta

Dieta ta jest niezgodna z grupa krwi,mam niedoczynnosc 20lat i wiem ze maka pszenna okropnie dziala mi na stawy,wykluczcie ja a bedzie super nie beda opuchniete stawy!!!!!!KUKULA2

Nie zarejestrowany
    Guest

sol

ja dzis sie dowiedzialam ze mam niedoczynnosc a choroba nazywa sie jak japonczyk ktory ja wynalazl i pani endokrynolog zabronila mi jesc soli jodlowanej, i wszystkiego co ma w sobie jod. a tu pisze zeby to jesc dziwbe

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

sol mozna

Ta choroba to choroba Hashimoto i to nie jest niedoczynność ale skoki hormonów tarczycy...

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynność tarczycy i jod

też mam niedoczynność tarczycy...biorę EUTHYROX i zastanawiałam sie czy mogę jeść preparaty witaminowe z dodatkiem jodu....pytałam lekarza.... mogę ale trzeba częściej kontrolować TSH....chyba tak samo jest z solą jodowaną.....jeżeli bierze się EUTHYROX.

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynność tarczycy

mam 37 lat wczoraj lekarz postawił dagnozę niedoczynność jestem przerażona

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynność tarczycy,można z tym żyć

choruje na tą chorobe już kilka dobrych lat.ciężo z tym żyć,ale można przyzwyczaić się.

Nie zarejestrowany
    Guest

Niedoczynność

Ja dowiedziałam się o mojej niedoczynności rok temu, do końca życia będę brać Eythyrox...ale to nie jest najgorsze, ochydne jest to, że tak łatwo zaczynam tyć, mam wrażenie, że tyję od wody mineralnej ;-/...ciągle kontroluje kalorie, to przytłaczające...w dodatku jestem wegetarianką w związku z czym mięso zastępowałam soją, a tu się okazuje, że jej jeść nie należy;-/

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynnośc tarczycy

od roku wiem otym problemnie biorę lotrox narazie nie chudnę szukam dorego dietetyka jak macie takie możliwość to bardzo proszę dajcie namiary bardzo cierpie bo oprócz nadwgi strasznie cierpie na bół kości pozdrawiam kobietki życzę zdrówka

Nie zarejestrowany
    Guest

niedoczynność wtórna u dziecka

Moj 10 letni synek ma usuniętą pzysadkę mozgową i część podwzgorza z tego powodu rozpoczęła się walka z niadoczynnością tarczycy . Przez 2 miesiące przytył 10 kilo boję się bardzo co dalej . On sam się bardzo denerwuje widzi że nie je a tyje bierze eutyrox i jeszcze hydrocortisonum a to steryd od tego też się tyje . Co mam robić ???Czy coś mogę dla niego zrobić ?Jest dzielny ale też się łamie ......oj ciężko bardzo ciężko

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości