+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
    marcel32
    Guest
    u mnie dały radę plastry przeciw wypadaniu włosów dermastic. na szczęście w miarę szybko uwinąłem się z problemem, więc proponuje wypróbować.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    a ten cały loxon 2 albo loxon 5 - pomaga coś? bo opinie różne widzę, a mój chłopak ma już dość swoich zakoli i próbuje coś z nimi zrobić, choć ja mu tłumaczę że mi one nie przeszkadzają
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-09-17 o 22:10

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeżeli chcesz naprawdę pokonać łysienie to powinieneś przejść przeszczep włosów. To była jedyna skuteczna metoda dla mnie. Polecam ci się zgłosić do kliniki Fly Medica w Poznaniu. Oferują przeszczepy włosów w renomowanej klinice w Turcji.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Sieć Diagnostyka
    Mieszka w
    Kraków
    Proponuję wykonanie badań krwi takich jak morfologia, OB, a także oznaczenie poziomu żelaza i hormonów tarczycy (TSH, FT3, FT4). Poza tym w diagnostyce wypadania włosów wykorzystuje sie trichigram, czyli badanie korzeni i cebulek włosowych.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pozbądź się łysienia

Profolan to numer jeden wśród preparatów zatrzymujących łysienie oraz stymulujących naturalny porost włosów. Prawdziwy HIT wprost z USA, który działa na przyczynę przerzedzania fryzur. Dzięki temu, że walczy z przyczyną, a nie tylko ze skutkiem jest najlepszym wyborem dostępnym obecnie na rynku. Profolan poleca 9 z 10 stosujących go osób, co sprawia, że produkt ten w porównaniu do konkurencji cieszy się świetnymi opiniami i licznymi rekomendacjami. Oprócz tego, że Profolan blokuje łysienie, korzystnie wpływa na kolor włosów, zapobiegając ich siwieniu. Jest naturalny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 28-10-18 o 20:39

Mich33
    Guest

Szampon

Wszystko zależy od przyczyny łysienia. Ja miałem bardzo słabe włosy i w końcu przez przypadek w Rossmannie znalazłem szampon wzmacniający włosy Masveri. Bardzo mi pomógł więc może warto spróbować.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości