+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 183
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

16 letni impotent....

Witam ciezko zaczac . moze odpoczatku... od okolo 3-4 lat masturbuje sie "dzien w dzien" powiedzmy od ostatnich 2 miesiecy ograniczam sie co prawda wedlug mnie wpopadlem w nalog poczatkowo nawet nie mialem wytryskow a akutalnie boje sie go starcic no ale wystaczy poczekac i sie troche go nazbiera ;]. no ale nie chodzi o to ostatnio nawet mam problemy z wzwodem tzn stoi ale jak pjany znaczy sie giętki, az wkoncu poznalem dziewczyne no i sie zaczelo, zaproponowal sex ja tam sie zgodzilem bo co 3-4lata praktyki to bedzie dobrze... no a tu bahh pory w dol klecze nad nia no i nie stoi a jak stanol troszke to po "wejsciu w partnerke" zaczal malec, wiec zrezygnowalismy z tego i przeszlismy do sexu oralnego, tu bylo lepiej co prawda nie byla w stanie mnie doprowadzic do orgazmu(podrzebuje odpowiedniej predkosci itd itd) tak wiec stal ale i tak byl flaczkiem, wlascwie robilismy to na polanie niedaleko byla ulica co chwile jakies samochody jezdzily ale ptaki itd itd czy to moze tez od tego ze nie moglem sie skupic ? bo w np to jako tako stoi w miare, teraz nie wiem czy to juz impotencja jesli tak to co robic ? jestem w stanie kupic jakies tabletki ale chcialbym takie co by mi na trawle przywrocily potencje a nie tylko przed stosunkiem, slyszalem tez o pompkach poprawijacych wzwod...

Nie zarejestrowany
    Guest
    No bo sie przyzwyczaił, jak zobaczysz laskę i TAKIE podniecienie to ci przejdzie.

mistrz patelni
    Guest

Unhappy W ustach robi się twardy

MÓJ tak sie nauczył ze jak mu nie wezmne do ust to mu nie stanie , i zawsze mu biorę a potem wkładam do życi .....
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Droga redakcjo. Zwracam sie do Was z dosc kłopotliwą sytuacja do Was. Jestem z moja dziewczyna juz od roku i parenascie miesiecy temu zaczelismy wspolzycie. Problem w tym, ze podczas stosunku osiagam niepelny wzwod, calkowity utrzymuje sie tylko przez chwile.
    Udalo mi sie go wprowadzic juz kilka razy w Nia, ale potem wzwod zanikal.
    Jestem zdrowym czlowiekiem i ta sytuacja, ciagnie sie za mna od pewnego czasu.
    Prosilbym o jakies , rady, wskazowki...
    Dodam, ze moja dziewczyna w tym temacie jest b. wyrozumiala i stara sie mi pomoc. Oboje mamy po 19 lat.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Dłutów

Nie stresujcie się, bo to główna przyczyna problemów ze wzwodem

Moim zdaniem, to wszystko kwestia tego, że za bardzo się stresujecie po tym jak raz nie wyszło. Spróbuję z jakimś środkiem, który pozwoli wam uzyskać większą pewność siebie i da 100%, ze nie zaliczycie kolejnej wpadki. Polecam Braveran, bo wiem, że działa, z własnego doświadczenia. Mnie tez się kiedyś zdarzyło nie stać przed wejściem, ale nie poddałem się i wygrałem, dzieki temu środkowi.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-06-13 o 14:45

klemens
    Guest
    Wiadomo, że stres nie jest sprzymierzeńcem, powiedziałbym, że jest nawet wielkim wrogiem :| Na szczęście żyjemy w takich czasach, w których produkty takie jak Power4sex są ogólnie dostępne i każdy może się wspomóc

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Takie w PL

Erekcja a stres. Jak sobie z nim radzić?

Lepiej nauczyć sobie radzić jakoś ze stresem niż wspomagać się chemią. Wspomagacz przestanie działać, a stres pozostanie i dalej jesteśmy w tym samym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-06-13 o 14:45

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    Problemy z erekcją mogą zdarzyć się każdemu i nie musi to być sygnałem większego problemu. O zaburzeniach można mówić wtedy, kiedy mężczyzna „nie może” w 75 proc. podejmowanych prób (czyli np. 7 razy na 10), i to przez dłuższy czas

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/p...dem_36415.html

tisne
    Guest
    Bo to bardzo często, a nawet przeważnie jest tylko psychika. Także na początek radzę w wrzucić na luz, a później mozna też sięgnąć np. po Power4sex, suplement diety, poprawiający potencję

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

ja sobie kupiłem na ten problem power4sex stosuję przed stosunkiem i jest zauwazalny efekt bardziej jest sztywniejszy twardszy partnerka zadowolona ja też warty pieniądzy

Nie zarejestrowany
    Guest

Mój penis boi się prezerwatywy

Ja mam podobny problem mi opada jak nałożę prezerwatywe
    Co moze byc przyczyną próbowałem kilka firm kondomów i zawsze jest to samo. co robic
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-06-13 o 14:48

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości