+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest

Co pomaga osiągnąć orgazm?

Od kiedy namiętnośc jest czyms normalnym, namiętnosc jest destruktywna dla ludzi i oddala od naszej prawdziwej natury. To że niechcemy mowic o sexie jako o namiętności dobrze swiadczy o ludziach. Namietnosc pojawia sie w każdym z nas, ale trzeba umiec ją wyciszyć przecież jesteśmy ludźmi nie zwierzętami. Niestety wartosci nasze czesto ida za tym co łatwiejsze bo przeciesz o namietnośc nie trzeba zabiegać.

Nie zarejestrowany
    Guest

do Łukasza R.

Łukaszu R. chyba jesteś zakompleksiony, albo nie do końca wiesz o czym się tu mówi. Jesteśmy ludzmi ,nie zwierzętami - zwierzęta nie są namiętne. Przy okazji, "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - "nie chcemy".

Nie zarejestrowany
    Guest

uwagi do panów!atmosfera najwazniejsza...

to jest bardzo dobry artykułnie nawidziłam jak kochałam się z byłym a on nie ściągał skarpetek!albo od razu po ja chciałam pieszczot i przytulania a on albo wychodził do łazienki i zostawiał mnie samą albo szedł do kuchni cos zjeść, a kiedy zdarzało mu się zostać to tylko w celu kolejnego stosunku!!!teraz z perspektywy czasu uważam ze skes z tamtym Panem był beznadziejny!I dodam, ze informowalam tamtego pana ze to mi sie nie podoba...Niech te uwagi lepiej przyswoi sobie każdy mezczyzna któremu zalezy na rozkoszy pań!Bo atmosfera jest najwazniejsza.Nawet ta po!

Nie zarejestrowany
    Guest

czarek do Izy

jesteś na pewno namiętno kobieto szkoda ze CIE nieznam

Nie zarejestrowany
    Guest

proszę o poradę

mam 32 lata żona 31 jesteśmy razem od 11 lat przez ten czas ona miała tylko kilka razy orgazm od kilku lat już go nie ma próbowałem już chyba wszystkiego ma tylko łechtaczkowy co robić?

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

Do Gello

A może rozmowa. Ja też zawsze miałam problemy z orgazmem, mój aktualny partner cierpliwie i długo mnie pieści i dopytuje się co lubię. na początku wstydziłam się o tym mówić, ale teraz przychodzi mi to łatwiej i za prawie za każdym razem mam orgazm

Nie zarejestrowany
    Guest

Prośba o pomoc

Witam jestem 26 letnim męszczyznąmającym stałą partnerkę mającą 22
    lata,która niestety nie może dojść do orgazmu.
    Mówi ,że nigdy tego nie doświadczyła w swoim życiu a sam jestem z Nią
    od około 10 m-cy.Zależy mi na Niej dlatego staram się jej w tym pomóc bo
    sam nie mam z tym problemów , a wiem że warto.
    Przeczytałem "mistrza miłości francuskiej" lecz nadal nie wiem jak
    mam
    sobie poradzić.
    Badzo proszę by mi ktoś pomógł ,jeśli ktoś jest mi w stanie pomóc bo
    wiem że sobie nie radzę choć się bardzo staram. Dawid.

Nie zarejestrowany
    Guest

Drogi Dawidzie

Sama mam 22 lata i nigdy nie miałam orgazmu. Mam stałego partnera i z kazdym dniem jest coraz lepiej no i ... bliżej Dużo rozmawiamy na temat seksu poznajemy swoje potrzeby.
    Moja rada dużo czułości, pieszczot wytrwałości i cierpliwości.

Trzymam kciuki

Nie zarejestrowany
    Guest

drogi dawidzie

to urocze ze pomagasz jak mozeszswojej partnerce ja sypiam ze swoim odroku i nie moge dostac orgazmu ale to nie jego wina poprostu jest jakaś zapora we mnie , choć uwielbiam jego pieszczoty to nie wiem dlaczego boję sie iśc na całość może i ona ma problem i wstydzi ci o tym powiedziec mam nadzieje że sobie powadzicie i ze nie zostawisz jej z tym samym. pozdr

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar IzaBela22
    Mieszka w
    Peterborough

Witam

Mam 22 lata. I partnera z którym jestem już4 lata. Jest mi z nim dobrze. Lecz ze mną chyba coś nie tak ;/ Niby mam ochotę na kochanie sie a gdy do czegoś dochodzi to jestem sucha. Dopiero po kilku ruchach członka sie namaczam. Na pewno do tego tez sie przyczynia to ze nie zawsze pozwalam sie dotykać partnerowi, chodż nie mam pojęcia czemu. Co ze mna nie tak??

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości