+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest

Niedoświadczony 35

poznałem kobiete co jest starsza odemnie i chce ona uprawiać zemnom sex a ja nigdy sexu nie uprawiałem jak mam sie zabespieczyć

Nie zarejestrowany
    Guest
    hej ja też się masturbuje i to nawet jest fajne nie zajdziesz w ciąze i takie tam pozdraiwam 8)

Nie zarejestrowany
    Guest
    Drogie kobiety mam 18 lat... I jeszcze nigdy nie miałam orgazmu mój chłopak się stara ale i tak nic z tego... pomóżcie... co mam robić??? :?:

Nie zarejestrowany
    Guest
    Do sowa
    witam cie! Mam 25 lat i powiem szczerze,ze takie prawdziwe orgazmy mam od ponad 3 lat!!!najwazniejsze to nie myśleć o tym podczas stosunku,zafundowac sobie dobra gre wstepna-pozycja 69, najwazniejsze to poznac swoje ciało-musisz wiedziec co cie podnieca,najlepiej jakbys sama to sprawdzila zabawiajac sie!!! Podpowiem jeszcze na swoim przykladzie,ze tak jak ja nie dochodze w kazdej pozycji,musisz sama dojrzec do tego i wiedziec co cie podnieca!!! Zycze powodzenia.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Miałem pisać o tym co w temacie, ale pierwszy post (zdaję się Łukasza) mnie rozwalił. C I E M N O G R Ó D

szamba betonowe warmińsko-mazurskie
    Ostatnio edytowane przez gandalf8 ; 01-08-15 o 13:06

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Gry i zabawy erotyczne to znakomity sposób na urozmaicenie gry wstępnej, szczególnie jeśli w ostatnim czasie temperatura w waszej sypialni trochę spadła. Gra w ciepło-zimno, erotyczną ruletkę czy zabawa w odgrywanie ról pozwolą wam na nowo poznać swoje ciała i zwiększą apetyt na seks. Oto 10 pomysłów na gry i zabawy erotyczne, dzięki którym wasze życie seksualne nabierze nowego smaku.''

Link do artykułu: Gry i zabawy erotyczne, które nakręcą wasze libido

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Kochacie się tak samo, a jednak seks nie daje już wam takiej satysfakcji jak dawniej. Rutyna i nuda we współżyciu zdarza się nie tylko małżeństwom z wieloletnim stażem. Odkryjcie, co znaczy zmysłowy dotyk i erotyczny masaż. Oto pomysły na ekscytującą grę wstępną.''

Link do artykułu: Sposoby na urozmaiconą grę wstępną, czyli jak pozbyć się rutyny w łóżku

Nie zarejestrowany
    Guest

Problem erekcja

Dzięki tabletką IQMAN problem z potencją przestał być problemem.Teraz wszystko działa tak jak trzeba i już nie muszę się martwić tym że będę musiał odwiedzić lekarza i opowiadać mu co i jak u mnie nie działa.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Oj juz nie chce mi się czytać o tym całym iqman. Spamujecie tym na kazdym temacie I nie wiem kto sie na to nabiera i czy rzeczywiśćie macie takie problemy ze sprzedaża tego środka?

Tak wracajac do tematu to co pomaga mi;
    odpowiednie nawilżenie
    podniecenie
    ograniczenie picia alkoholu ( zdecydowanie nie polecam poniewaz alkohol zmniejsza doznania)
    oraz dobre nawilżenie

Spróbowałam ostatnio polecanego tutaj libi gel i rzeczywiście żel jest świetny. Zwiększa podniecenie, poprawia odczucia. Mam porównanie do durex o i jednak w porównaniu do niego libi gel wypada o wiele bardziej pozytywnie.

Judyta698
    Guest
    Dariana a czy nie powoduje pieczenia? Bo sama próbowałam wielu żeli wzmagających doznania ale denerwuje mnie to, że po prostu mnie piecze....

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości