+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kobiece problemy seksualne - nie mam ochoty na seks

od pewnego czasu mam tego typu problem. Nie mam ochoty na seks. Odkąd zaczełam leczenie w kierunku niepłodności (PCO, podwyższona prolaktyna) w ogóle czasami jak sobie pomyślę, że mój mąż miałby coś ode mnie chcieć to aż mi się do domu nie chce wracać. Ja go bardzo kocham i nie myślę nawet o innych mężczyznach. Boję się, że on w końcu będzie miał dość tego wszystkiego... Mówiłam do mojego gin że się tak czuję i mam obniżone libido ale on powiedział, że to normalna reakcja organizmu na te leki. Ale mi się już powoli odechciewa tego dziecka i tego wszystkiego...
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-11-14 o 15:52

Nie zarejestrowany
    Guest

ty przynajmniej bierzesz jakieś leki

moja żona łyka tylko antykoncepcyjne piguły. tylko nie wiem po co? I tak zawsze muszę używać gumki. Poza tym dla niej sex może nie istnieć. Nigdy pierwsza nie inicjuje sexu. I tak naprawdę to nie widzę żeby była zadowolona, chociaż nie jestem jakimś wstrętnym facetem. Mamy po 30 lat. Pracujemy. Jest 6 letni syn. Mamy pieniądze, wykształcenie, brak kredytów na głowie. I... zaczynam się rozglądać na bok. Sądzę że i tak sporo czasu straciłem.

Nie zarejestrowany
    Guest

:((((

OJ ja tez mam taki problem, mam dopiero 23 lata, kochajacego i przystojnego meza, akceptuje siebie, nie biore zadnych prochow,nie mamy dzieci i dla mnie seks moze nie istniec( mam tak od jakiegos roku i jest mi z tym coraz gorzej

Nie zarejestrowany
    Guest

niema nic....

mam 25 lat 8 lat w stalym zwiazku ani jednego orgazmu podczas sexu z partnerem ewentualnie lechtaczkowy dlaczego????na rozmiar nie oge narzekac na gre wstepna tez bo czasem "bawimy sie" baaardzo dlugo a mimo to niemoge ;(;(;( powinnam pojsc do lekarza?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Problemy seksualne kobiet

Może nie w tym rozdziale tematycznym,ale nigdzie nie mam mowy o problemie jak z tym życ ,jak współżyc przy totalnej ,ciało domaga się psychika również jak pomóc.Łatwo lekarzowi powiedzieć tniemy co potem?Czy wolno czy zabieg to tatalna ruina kobiety/ja uważam że nie/ nadal można być piekną tylko jak funcjonować?

Nie zarejestrowany
    Guest

ankieta prof. Izdebskiego

Serwus, prof. Izdebski przeprowadza w internecie ankiete dot. zycia seksualnego polskich internautow. zapraszam do wypelnienia ankiety

Nie zarejestrowany
    Guest

oziębłość

Jesteśmy po ślubie bardzo długo to znaczy ponad 20-dzieścja lat moja żona zachowuje się od bardzo długiego czasu bardzo dziwnie to znaczy nie lubi gry wstępnej nie lubi miłości francuskiej coraz trudniej jest mi ją zadowolić i na dodatek to udaje orgazm ja niestety z tego powodu twierdzę że ona miała przed ślubem facetów którzy ja ruchali i dla mnie nie pozostało już nic i to oszukiwanie mnie niema już sensu coraz częściej korzystam z usług przydrożnych panien i to już w tym momęncie nie uważam za zdradę lecz zemstę za brak otwartości w uczuciach do mnie chociaż bardzo ją kocham nie życzę takiej sytuacji nikomu bo być razem po to tylko żeby przeżyć niema najmniejszego sensu.

Nie zarejestrowany
    Guest

prolaktyna

powiem krotko brak ochoty na sex wynika z powodu podniesionego prl czyli prolaktyny ,ale lyka sie tabletki o nazwie dostinex i prolaktynka spada i wraca ochota .

Nie zarejestrowany
    Guest

niechęc

mam 22 lata,jestem z chłopakiem 5 lat i mamy wspaniałą 2 letnią córeczke,mimo tego nie lubie sie już z nim kochac;(nie lubie gry wstepnej,jesli sie kochamy myśle o czymś innym,mimo tego ze mam orgazm nie daje mi to juz wiekszej satysfakcji,unikam jak moge sexsu z nim poniewaz czuje sie zle wobec niego bo wiem ze on mnie kocha i ze uwielbia sie zemna kochac ale ja staję się coraz bardziej obojętnaniewiem czy to minie..

Nie zarejestrowany
    Guest

:(

Ja sie kocham juz ponad 10 lat i dalej nie mam orgazmu. co mam zrobic?? pomożcie mi prosze chce doznac tego uczucia. Jak sie nauczyc?!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości