+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
    Nie zarejestrowany
    Guest

bez ochoty

ja juz prawie od roku nie mam ochoty na seks i nie wiem dlaczego... pomocy

Nie zarejestrowany
    Guest

ankieta -wyniki

sa juz wyniki ankiety prof Izdebskiego przeprowadzonej na internautach...dotyczyla zycia seksualnego uinternautow wlasnie http://konferencja.imagetv.pl/download/Seks_Polakow_w_Internecie_prezentacja.pdf

Nie zarejestrowany
    Guest

Palenie,.

Wiec od jakiegos czasu mam problem.. Kiedy moj chlopak proboje wlozyc penisa do mojej pochwy strasznie to boli i piecze. Chociaz ze juz od dwuch lat niejestem dziewica. Wczesniej tak strasznie niebylo jak teraz, Niewiem co to moze byc. Pomuzcie Prosze.
    Pozdrawiam Paulina

Nie zarejestrowany
    Guest

nie mogę zrozumieć ...

Mam 40 lat i za sobą 15 lat związku ze śliczną kobietą. Mamy dwójkę cudnych dzieciaków. Zawsze to ja inicjowałem zbliżenia i seks był dla nas obojga satysfakcjonujący. Swoją aktywnością chciałem przełamać jej nieśmiałość i zachęcić ją do przejęcia inicjatywy - choć raz na jakiś czas - nie udało się chyba nigdy. Może raz doprowadziła mnie do finału, gdy była na górze i była stroną aktywną. Loda mam raz w roku - na urodziny. Wiele razy zdarzyło się, że po tym jak ją zaspokoiłem, zostawiała mnie z jajami jak balony ... więc szedłem dokończyć w toalecie. Po 15 latach małżeństwa dowiaduję się, że brzydzi się własnej cipki. ALE JAK to możliwe, że pozwalała mi ja lizać?!!! Jak brzydzisz się jeść np. tatara to serwujesz go ukochanej osobie??! Czy to jest normalne? Nie mam już 25 lat - poza seksem potrzebuję ciepła i poczucia, że mnie ktoś pragnie i akceptuje. Nie chce mi się tak żyć. A tu dzieci trzeba jeszcze odchować. Ostatnio z jej ust usłyszałem, że ją "wykorzystuję", bo gdy nie chciała rozłożyć nóg zaproponowałem "robótki ręczne". Nie chce mi się żyć.

Nie zarejestrowany
    Guest

zaniepokojona !!!!!!!!!

Witam mam poważny problem .Jestem z moim partnerem już ponad 1,5 roku .Nie możemy się kochać ponieważ za każdym razem mnie boli .Nie odczuwam pociągu seksualnego tak jakbym wogóle tego nie potrzebowała ..Chodzę na badania kontrolne ,lekarze w kulko mówią że wszystko jest wporządku i że to zwykle zapalenie jajników powoduje niechęć i ból podczas stosunku(( .Ja myśle że to coś innego .Prosze o pomoc jak ktoś miał podobną sytuacje do mojej ................

Nie zarejestrowany
    Guest

kongres

12 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się II Warszawski Dzień Promocji Zdrowia Seksualnego organizowany przez Fundację Promocji Zdrowia Seksualnego im. dr. Stanisława Kurkiewicza.Wstęp bezpłatny, start 10.00
    A na nim ciekawy wykład •Kiedy i z jakimi problemami należy zgłosić się do seksuologa? – prof. Zbigniew Lew-Starowicz

Nie zarejestrowany
    Guest

ozięblosc

Witam .Czytałam wasze problemy i stwierdziłam że kto jak kto ale wy mnie zrozumiecie .Jestem w związku małżeńskim już 20 lat . Nie wiem co się ze mną dzieje ale przerażona jestem . Od kilku lat nie mam ochoty na sexs już myślałam czy czasem ze mną jest coś nie tegest . Dobrze że mój mąż nie jest demonem sexsu bo bym była w kropce . Ale może i jego znudzić to nie chce mi się i nie mam ochoty za często to mówię . Nie wiem może problem tkwi w tym że nie pociąga już mnie . Wtargneła się do mojej sypialni nuda jak już coś jest to i jak zawsze klasycznie i byle by dojść .Pieszczoty tak ale nie długo bo szkoda czasu . Odkąd robię loda mężowi to czuje że chce bym to robiła do końca aż się spuści .Wejść we mnie nie musi .Ja czuje że nie obchodzi go co ja naprawdę lubię a co nie . Patrzy tylko i wyłącznie na swoje potrzeby .Przysięgam że czuje się czasami jak suka .Gdy po wszystkim jest zawsze się pytam jak ci kochanie było ,on jeszcze nigdy mnie nie zapytał . Tylko odwraca się i ma w dupie czy ja doszłam czy nie .Podejrzewam że to właśnie sprawiło że nie lubię sexsu

Nie zarejestrowany
    Guest

milośc

Czytając wasze wypowiedzi zastanawiam sie dlaczego jestescie razem?Związek sami tworzymy,nie doprowadzajmy do tego by wkradla sie nuda,zapomnieliscie jak było na początku?dlaczego?bo zalezalo wam na sobie,poznawaliscie sie,rozmawialiscie,gdzie wasza atrakcyjnosc?schowała sie za obowiazkami,zmeczeniem a po co?dla siebie.Jesli nie bedziemy sie podobac sobie to jak ten seks ma wyglądac?czekac az skonczy?

Nie zarejestrowany
    Guest

milośc

czy jak nie które panie pisza ze juz sa tak zmeczone ze idą spac a jak maz zaczyna ich dotykac licza kiedy byl ostatnio seks jak wiecej niz 2tyg temu to z przymusu rozkladaja nogi zeby spelnic obowiazek,straszne.Powiem tak,sama jestem mezatką,czasami jestem zmeczona i ide spac,czasami jest tak ze dwa dni sie nie kochamy,pamietajcie,ze gra wstepna jest bardzo wazna,zwyczajny masaz moze zdzialac cuda,rozmawiajcie o seksie,czego pragniecie,partner sam sie nie domysli,nie zmuszajcie sie i partnerów do pieszczot jesli tego nie chcecie,jesli druga osoba tego nie chce zrobcie jej gorącą kąpiel z pianą z kieliszkiem wina,zabawcie sie w fryzjera(rola dla panow gdy czuja sie ich partnerki nieatrakcyjne,wstydza sie)duzo zalezy od partnera jesli nie jet on domyslny sami mu zaproponujmy te zabawe,popatrzmy na niego jak 20 lat temu,kokietujmy go,myslicie ze nowy facet cos zmieni?tylko na chwile bo zauroczenie trwa chwile,chemia wygasa i jest ta sama rzeczywistosc.jesli juz nic nie pomoze w wizerunku waszego seksu,odpuscie bo rozmyslanie o tym was bardziej unieszczesliwi,zmiencie swoj wizerunek na bardziej atrakcyjniejszy,zapiszcie sie na aerobic,chodzcie na basen,zapiszcie sie na jakies kursy byle nie zaglebiac sie w smutnych myslach,cieszcie sie każdą chwilą,małymi rzeczami bo nikt nie wie co bedzie jutro

Nie zarejestrowany
    Guest

strachliwa

jestem ze swoim cłopakiem juz 2lata i podczas stosunku czasem leci mi dziwna wydzielina czasem boli nie wiem co sie zemna dzieja czy tylko ja tak mama jest ktos jeszcze kto ma podobne zjawiska niewiem czemu ale sie boje co mi jest??

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości