+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83
    Nie zarejestrowany
    Guest

zero seksu

czytam o Waszych problemach i z wielomo moglabym się utożsamić; zupelnie nie mam ochoty na seks, zasypiam w kilka minut, nawet zdaża mi się chrapnąć w trakcie gry wstępnej na co mój malżonek się strasznie obraża; oczywiście ja to rozumiem, ale nie potrafię inaczej; odsylam Go do literatury na temat wplywu prolaktyny i karmienia piersią na ochotę na seks, ale On uważa że to jakieś wymówki, stale się klócimy o brak seksu, z każdym dniem jest coraz gorzej, aż do momentu, gdy się strasznie poklócimy i poraz kolejny padają slowa na temat rozwodu; potem się przepraszamy i jest seks, ale raczej niezbyt mily (dla mnie, mąż nie narzeka); i potem znowu przerwa, klótnia i seks, jakaś paranoja. Do tego wszystkiego mój mąż uważa, że przeze mnie jest w domu zla atmosfera i wszystko co się źle uklada jest przez brak seksu; ostatnio nawet mi się oberwalo, że córka udeżyla się w glowę bo źle wymierzyla odleglość, moja wina że się uderzyla. Jak z tym problemem żyć? już zapowiedzialam mężowi ostatecznie, że nie będę rozmawiala na takie tematy bez obecności terapeuty rodzinnego, ale On uważa, że nie ma takiej potrzeby, ewentualnie abym ja sobie poszla do psychiatry bo mi się "coś w glówce pokręcilo". Już nawet nie mam sily plakać, wylalam juz morze lez i jakoś nic mnie nie wzrusza. Może macie coś na pocieszenie...

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie mam ochoty na sex

Mam 25 lat już nie mam ochoty na sex z mężem. Mamy 2-letnią córeczkę. Mąż niedawno wrócił z zagranicy, i ciężko mi się przyzwyczaić do faktu że jest już obok nas codziennie. Najgorsze jest to że po jego przyjeździe nie miałam ochoty na przytulanie, całowanie a o sexie to już nawet nie wspomnę. Przecież po takiej rozłące powinnam chcieć wtulić się w niego i nie chcieć opuścić jego ramion przez długi czas. Jest już z Nami prawie miesiąc a ja nadal nie mogę się przemóc żeby z własnej woli podejść do niego i go przytulić lub pocałować. Ja bym chciała przytulić się i np.usiąść i spokojnie film oglądnąć, ale on nie potrafi-jak tylko jest obok mnie to zaczynają się podteksty na temat sexu. Łapie mnie za biust, bierze moją rękę i kładzie sobie na rozporek żebym się bawiła itp. Gdy powiem mu że nie mam ochoty to się obraża, nie potrafi zrozumieć że nie zawsze mam ochotę na sex. Już nawet na samą myśl o całowaniu czy przytulaniu odrzuca mnie, mam jakiś wstręt. Inie wiem co mam robić-czy iść do jakiejś poradni czy czekać aż taki stan minie........

Nie zarejestrowany
    Guest
    Romantyczny to on nie jest, a i zbyt spostrzegawczy też nie. Skoro masz z tym problem, to jest to Wasz wspólny problem i jeśli już iść do poradni to razem. Im szybciej, tym lepiej - lepiej dla Waszego związku. Nie trać dziewczyno czasu, bo stracisz męża.

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam 52lata a problem mam od momentu urodzenia 1 dziecka nie mam ochoty na przytulanie ani sex nigdy mnie nie pociagalo zeby robic to w jakis cudaczny sposob tak jak pan bog przykazal moze sie bedziesz smiac ale tak bylo i jest ciesze sie ze jest maz mam 2 dzieci ale sex jest sporadycznie a ostatnio wogole maz tez ma problem mysle prostaty ale nie stety do lekarza nie pojdzie bo niewidzi takiej potrzeby Mysle ze u ciebie to minie bo jestes mloda chyba ze mialas zle doswiadczenie w tej sprawie i to cie blokuje pomysl na spokojnie i od czasu do czasu przytul meza wiele zyskasz bo na ten moment mozesz wiele stracic pozdrawiam : :

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja mam ten sam problem z mezem,od paru lat nie mam ochoty na sex,poniewaz jego nie obchodzilo czy ja mam ochote ,wazne bylo dla niego ze on ma,tez zawsze chcialam sie przytulic ,pogadac sobie pozartowac ale sie nie dalo tylko myslal o jednym,nawet teraz nie moge z nim pogadac bo on tylko o jednym,zaczelam go juz ignorowac i nie slucham co do mnie mowi,nie zalezy mi na jego milosci,zazdroszcze tym kobietom ,ktore maja wyrozumialych i kochanych mezczyzn.. :twisted:

Nie zarejestrowany
    Guest
    Drogie Panie, współczuję wam i waszym mężom. Sex w życiu nie jest może najważniejszy, ale jest ważny. Zbliża, daje odprężenie, poczucie satysfakcji, przyjemność, również tę fizyczną. Myślę, że sex (taki bez specjalnych udziwnień, czy wynaturzeń) życzcie wzbogaca, a więc jego unikanie je zubaża.

Nie zarejestrowany
    Guest
    od pewnego czasu nie mam ochoty na sex, mogło by to dla mnie nie istnieć a mój mąż nie potrafi mnie zrozumieć jaka jest przyczyna takiej niechęci do sexu

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Czekaj aż minie, a mąż znajdzie sobie taką co będzie chciała z nim sypiać. Musisz jak najszybciej zacząć działać. Może będę niemiła ale naprawdę nie dziwię się facetom, którym żona ciągle odmawia, że szukają kogoś na boku. Nie potrafię tez zrozumieć czemu nie masz ochoty na seks z facetem którego kochasz, no i czemu nie możesz sie do niego przyzwyczaić. Może w twoim życiu był inny mężczyzna w trakcie nieobecności męża? A może to oznacza, że coś się wypaliło i ze nie jesteście już dla siebie odpowiedni. A tak na marginesie wolałabym jeść suchy chleb niż rozstawać się z mężem, który musi wyjechać żeby sie lepiej żyło Osobno nigdy nie oznacza lepiej. Kasa ważniejsza niż mąż? Myślę, że problemy zaczęły się już w tym momencie.

Nie zarejestrowany
    Guest

oziębłośc u kobiet

współczuję wszystkim kobietom cierpiącym na oziębłość seksualną. jest to szczególnie smutne gdy się jest w związku z osobą, którą się kocha i która ciebie kocha ale niestety nie można dać jej całej siebie chociaż by się chciało.

Nie zarejestrowany
    Guest

seksto niewszystko

seks to nie ulzenie tylko namietnosc nie kocham sie z mezem bo on kocha brata

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości