+ Odpowiedz na ten temat
Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 257 z 257
    Nie zarejestrowany
    Guest

Facet z problemem

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów

Kamil40
    Guest
    Jak dla mnie to nie ma lepzego sposobu na pokonanie problemów z erekcją, jak zastosowanie IQman. U mnjie poprawa nastapiła juz po pierwszej tabletce

Nie zarejestrowany
    Guest

IQman

Tylko i wyłącznie IQMAN. Szkoda czasu i kasy na inne środki bo ten jest po prostu skuteczny. Nie będę opisywał swojej historii życia bo to nie miejsce na takie wyznania powiem tylko, ze bylem zdesperowany a mój związek się prawie rozpadł Ale mam mądra dziewczynę i mnie wręcz zmusiła do stosowania tabletek IQMAN .I jestem jej bardzo wdzięczny teraz możemy się kochać codziennie i jest zdecydowanie lepiej niz było.

Fineasz
    Guest
    Ja zakupiłem pare tygodni temu iqman aby sprawdzić czy on naprawdę leczy potencje, i się sprawdzil w 100%, żona jest zadowolona jak nigdy wcześniej

Paweł38
    Guest
    Moim zdnaiem nie ma skuteczniejszego środka w przypadku problemów z erekcją, jak IQman

Krystian23
    Guest
    Moim zdaniem nie ma lepszego środka na poprawienie erekcji jak IQman

Nie zarejestrowany
    Guest
    To sa problemy całkiem normalne, czasami przyczyną może być stres albo jakaś choroba. W tej sprawie warto się wybrać do szpitala Mazovia, tam na pewno Wam pomogą jeżeli chodzi o takie problemy nawet kiedy nie ma erekcji. Mój facet też miał z tym problem i tam odpowiedni specjaliści w tym szpitalu go wyleczyli.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości