+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 148 z 148
    Nie zarejestrowany
    Guest

IQman

Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

Nie zarejestrowany
    Guest

szybki wytrysk

u mnie znów problem wygląda w ten sposób że podczas stosunku pierwszy wytrysk następuje bardzo szybko, po paru minutach nie więcej niż 3, często jest to dużo szybciej. Po czym wzwód czasem minimalnie zmniejsza się czasem wcale, pozwala to na kontynuowanie stosunku bez problemu kilkadziesiąt minut lecz bardzo rzadko zdarza mi się dojść kolejny raz. Często po prostu stosunek przerwany zostaje ze względu na zmęczenie już, dziewczyna oczywiście jest zadowolona ona zawsze dojdzie kilka razy, jednak nie jest dla mnie satysfakcjonujące gdyż dochodzę dosłownie na początku stosunku lecz wzwód pozostaje na szczęście umożliwiając kontynuowanie jednak nie jest stosunek dla mnie satysfakcjonujący gdyż rzadko kończy sie orgazmem można powiedzieć że nim się zaczyna, oczywiście czasem zdarzy sie kolejny wytrysk na koniec jednak jest to rzadkie i jeśli jest to po długim stosunku przynajmniej ponad godzinnym

Jurek39
    Guest
    W moim przypadku bardzo pomogło w takim przypadku zastosowanie IQman

Nie zarejestrowany
    Guest

Męski Problem

Ja zastosowałem iqman i obecnie nadal nie mogę narzekac na erekcję, bo nie mam z nią już żadnych problemów, a iqman brąłem z 8 miesięcy temu... tak spokojnie licząć...

Pączek
    Guest
    Ja jestem pod wrażeniem efektów po zastosowaniu Iqman, wszystko wróciło do normy, nawet moja dziewczyna to potwierdza

Wiktor33
    Guest
    Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego środka na poprawienie tego rodzaju problemu jak zastosowanie IQman

Nie zarejestrowany
    Guest

boty

Cytat Napisał Wiktor33 Zobacz post
    Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego środka na poprawienie tego rodzaju problemu jak zastosowanie IQman
    ciekawe ilu wierxy w te sztucznie nabijane komentarze pozytywne na temat tego iqman hahahaha ktoś nieco mniej rozgarnięty może uwierzy i nabije wam siana banda oszustów

AndrzejF
    Guest
    Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające erekcję, to nie ma lepszego od IQman

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości