+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 148
    Nie zarejestrowany
    Guest

przełam sie

tez byłem u lekarza z problemem ze zwodem i b dużo sie dowiedziałem informacji i naprawde warto sie przełamac

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

dokładnie tak, osobiście można zadać nurtujące nas pytania i dowiedzieć się od razu na nie odpowiedzi.

Nie zarejestrowany
    Guest

jedzcie do lekarza

sluchaj, polska nie jest wielkim krajem. wsiadaj w samochod, pociag, autobus, jedz do wiekszego misteczka, gdzie jest seksuolog, mozesz sobie sprawdzic wczesniej w internecie jak i gdzie przyjmuje. z takimi problemami mozna sobie spokojnie poradzic, trudnio jest tylko wtedy, gdsy pozostajesz z problemem sam na sam

Nie zarejestrowany
    Guest

Sprawy intymne.

Kochani nie lekcjowarzcie zadnych ze swoich problemow naprawde,bo w przyszlosci mozecie zalowac...od tego sa wkoncu lekarze zeby pomoc i napewno pomoga kazdemu czy tez kazdej z Was...oni czekaja na Was...prosze posluchajcie mnie to zaden wstyd!!!!!!pozdrawiam Kochani...;-)

Nie zarejestrowany
    Guest

przed wczesny wytrysk

ja mam klika sprawdzonych sposobów na przedwczesny wytrysk........ kiedys wyczytałem ze to jest w naszych glowach, poprostu nie mysl , dzialaj troche jak robot a napewno czas stosunku bedzie dluzszy .
    Kobieta bedzie miala dłuższe doznania a TY ty dojdziesz w net zaraz po Niej bo bedziesz czuł jak byś chodził po "krawedzi dachu " )

Nie zarejestrowany
    Guest

łatwo powiedzieć - pójść z mężczyzną do lekarza...

Cały problem z mężczyznami właśnie na tym polega, że aby zaciągnąć takiego do lekarza, to nie wiem co trzeba by zrobić. Mój partner miał problemy z utrzymaniem erekcji, ale o lekarzu nie chciał w ogóle słyszeć. Zmusiłam go, żeby chociaż ziołowe tabletki zaczął brać i po ok dwóch tygodniach z falumaxem zaczęło się poprawiać,.nie jest jeszcze jak dawniej, ale i tak jest super. Może by w tym dziale też kilka porad umieścić jak faceta zmusić do wizyty u specjalisty?

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja - problem

niestety, faceci niechetnie korzystaja z uslug seksuologow, a szkoda, bo oni najlepiej wiedza jak sobie poradzic z problemami z erekcja...

Nie zarejestrowany
    Guest

do Pocachontas

czy zastanawialas sie nad orientacja meza? moze jest gejem? osobiscie znam takie przypadki - jest dokladnie tak jak mowisz...

Nie zarejestrowany
    Guest

Penis

MAM TAK WĄSKĄ SKÓRĘ NA PENISIE ŻE NIE MOGĘ NACIĄGNĄĆ NAWET 5 milimetrów. CO ROBIĆ POMÓŻCIE PROSZĘ.

Nie zarejestrowany
    Guest

przedwczesny wytrysk

prosze o przeslanie mi cwiczen na meila mateusz102_18@o2.pl mam straszne problemy w zwiazku z góry dziekuje
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-10-14 o 16:36

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości