+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 373
    Nie zarejestrowany
    Guest

Erekcja na życzenie

czy środki na uzskanie erkcji, przydatne są również dla osób po usuniętej prostacie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Erekcja po usuniętej prostacie

Proszę zwrócić się z tym problemem do naszego specjalisty urologa dr. Adama Zakościelnego, na pewno udzieli Panu kompetentnej odpowiedzi.

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

ja muszę się przyznać że miałem takie problemy z erekcją ze z żoną kochamy się bardzo, bardzo się sobie podobamy ale jakoś przez 3-4 miesiące mi nie wychodziło poszedłem do urologa w tamtym miesiącu i polecił mi nowy preparat który używają MAXImilian i GRAżyna przyznam się nieśmiało że pomogło i teraz mogę spokojnie się kochać z żoną super

Nie zarejestrowany
    Guest

Operacje, bypassy itd.

Miło poczytać, czego nie dokona dzisiejsza chirurgia! Tylko tak sobie myślę, dla kogo to wszystko? Na pewno nie dla każdego, przypuszczam że tylko dla wybrańców losu, których na to stać. Przeciętniaków jak na przykład ja, nie stać nawet na skuteczne leczenie zapalenia prostaty i okolic, a co dopiero mówić o luksusie życia seksualnego.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie pigułki, suplementy, tabletki na erekcję?

Jak mój mąż miał problem z erekcją, to bral permen- to był ziołowy suplement diety. Po 2 miesiącach wszystko wróciło do normy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-11-14 o 16:36

Nie zarejestrowany
    Guest

Bez recepty?

A ten permen mogę kupic bez recepty? Nie mam za bardzo czasu wybrac się do lekarza, a musze zacząć działac jak najszybciej.

Nie zarejestrowany
    Guest

bez recepty

Możesz go kupić bez recepty w aptece albo zamówic w internetowej aptece- ja tak zamawiałam mężowi.

Nie zarejestrowany
    Guest

Permen

mój mąż stosował Permen, oparty na bazie ziół. Wszystko jest już dobrze i co najważniejsze, oboje jesteśmy zadowoleni.

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

może coś bliżej na temat tego preparatu maxuimilian i grażyna.co to jest?gdzie go dostać-Dawidzie

Nie zarejestrowany
    Guest

Może bez przesady

Czasami problem wynika z chwilowej małej niedyspozycji, czasami jest to skutek długotrwałego na przykład stresu a czasami jest to ciężka choroba i to trzeba leczyć. Na pierwszy problem wystarczy czas i optymizm, na drugą niedyspozycję wywołana stresem chociażby suplementy diety z żen szeniem, które poprawia stan organizmu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości