+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 373
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pomoc

Nie wiem co zrobić jaki lek zastosować na potencje mam nadciśnienie ten lek permen morze mi pomuc .

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do miro

Nie pomoże ci bo to jakies g... Z brakiem erekcji najlepiej iść do lekarza. takie ziołowe leki nic nie dają. A małgorzacie to chyba płacą za takie opinie

Nie zarejestrowany
    Guest

permen

Fige prawda , cytowane wyżej opinie zapewne zamieszcza człowiek producenta. Stosowałem Permen i nic a nic nie działa , szkoda kasy.

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja w upadku

nie wiem czy cos pomaga ,wiem ze mamy problem ,moj facet ma 34 lata...a z seksu nici juz od pol roku.teraz zagrozilam ,lekarz albo pa....pojdzie ?nie wierze ze mozna sie wspierac bez lekarza ,w koncu przyczyn moze byc duuuzo.i nie zawsze jeden lek pomaga wszystkim ,to akurat jasne .

Nie zarejestrowany
    Guest

Oral przed stosunkiem

Zamiast chemi co szkodza nerkom i wątrobie , proszków z CHIN , weż mu possij , zaraz mu stanie , mnie tak żona robi , leżymy w pozycji 69 . sex ma być urozmaicony nie czekać na tabletkę , lejby i nieroby myślicie chyba duppą

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcja

Witam mam 15 lat i chciałbym zapytac sie w jakim wieku powinien zaczac sie z suwać nalepek z zoladzia przy podnieceniu??

Nie zarejestrowany
    Guest

erekcyjka

Ja tez miewam problemy z erekcja.Nie mam stalej partnerki.Spotykam sie od czasu do czasu z roznymi kobietami,najczesciej nowo poznanymi i przyznaje ,ze miewam problem z erekcja,a wlasciwie z tzw.czesciowym wzwodem.Nie osiagam maksymalnego mozliwego wzwodu i nawet stymulacja oralna nie pomaga.Kiedys przy pelnym wzwodzie czulem swoja twardosc bardzo intensywnie i tym samym moj penis byl duzy i prezny,a teraz osiaga ledwie 3/4 swoich mozliwosci przez co wydaje sie mniejszy.Dodam jeszcze ,ze tak naprawde ,kiedy jestem z kobiata mam glownie ochote na minete i rozne inne pieszczoty jej ciala,a wiec moze moj problem lezy w psychice?..Moze ktos mi odpowie?

Nie zarejestrowany
    Guest

brak erekcji

mam 29 lat i problem z erekcja
    dawniej w wieku nastoletnim 16-19 lat wogole nie miałem problemów z erekcja bylo wszystko ok
    ale teraz jest okropnie
    mam zone i 2 dzieci i od ponad 4 miesiecy wogole nie mam erekcji
    probowałem wszystkich metod nawet moj kolega mi powiedzial zebym przez jakies 2 tyg. nosil ciagle prezerwatywe no i od wczoraj nosze( oczywiscie ja zmieniam) i zobaczymy co z tego bedzie

Nie zarejestrowany
    Guest

Erekcja

WITAM ..CO TO JEST MAXImilian i GRAżyna ???

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do Gość 23

Prosimy zadać to pytanie naszemu ekspertowi. Lista specjalistów znajduje się po prawej, u góry strony głównej poradnika i na stronach działowych.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości