+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
    Nie zarejestrowany
    Guest

Czy to kiła? Objawy kiły.

mam pytanie po sexsie wekedowym niezawsze wyskakuja mi jakby korstki i i pekaja i wyplywa z nich jakis plyn smaruje to clortymazolem i to pomaga ale potem znowu to sie pojawia co to jest czy to kila
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-11-14 o 15:30

Nie zarejestrowany
    Guest

kila

po trzech tygodniach wyskoczyl mi syfek na penisie ale zeszedlc a w ostatnich dniach dostalem wysypke na stopach pare kropek i powoli znika . i zastanawiam sie czy mam sie juz zaczxonc martwic ze to to co mysle ??? prosze o pomoc!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

syf

mam od kilku lat na penisie biale pryszcze ktore mozna wyciskac jak wagry na twarzy co to jest i jak sie tego pozbyc? prosze o odpowiedz

Nie zarejestrowany
    Guest

Kila

dzisiaj zauwazylem na moim wacku guzek podskurny moge po wyczuc bez problemu , gdy go naciskam to mnie boli ;/
    TO KILA CZY NIE ???? boze pomuszcie mam 14 lat :S

Nie zarejestrowany
    Guest

kiła i lekarz

Powinniście sie zgłosić do lekarza i nie wstydzcie sie ja keidys miałem kiłe posżłem rozbrałem sie i mi stanął ale lekarz kazał sie tym nie przejmowac

Nie zarejestrowany
    Guest

czy to kila

czesc uprawialem sex analny po kilku dniach zaczela mi leciec jakas wydzielina biala i byly bule penisa ale ustompily. czy to moze byc kila?

Nie zarejestrowany
    Guest

do luka

Idz do lekarza luk!

Nie zarejestrowany
    Guest

oral

uprawialem sex oralny bez zabezpieczenia. od razu po stosunku dowiedzialem sie ze dziewczyna moze byc zarazona. po 3 dniach delikatnie zaczely mnie swedziec jadra. czy to moze byc jakas choroba???

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do tafta

Od orala nie powinieneś zarazić się kiłą, ale HPV już tak. Dla pewności idź na test. Powodzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

biała kropka

Wyskoczyła mi na żołędziu penisa taka biała jedna kropka wielkośći malego łebka od szpilki . . No i nie chce zniknąć . Kropka wygląda jak mały syfek i jest biała . Co to jest ? Moze ktos wie . ? Nie boli mnie wogole i nic sie nie dzieje tylko że ona jest . Pozdrawiam

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości