+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do brvo

A jak długo już jest i czy uprawiałeś seks bez zabezpieczenia?

Nie zarejestrowany
    Guest

do wszystkich

uprawiałem sex z kochanka po 6 dniach zaczeły się mi powiekszać wezły chłłonne powiem tak to kiła. Jesli macie jakies watpliwości zawsze do lekarza

Nie zarejestrowany
    Guest

kiła

a co się dzieje jak już jest zajęty o srodkowy układ nerwowy,a wyniki serologiczne sąujemne.

Nie zarejestrowany
    Guest

KIŁĄ

ja sie zaraziłem wspolzyjąc z mezczyzna,jestem gejem i zarzilem sie w sumie przez pocałunek.... tak!!! trzeba uwazc bardzo z kim sie cokolwiek robi lezalem w szpitalu w cieszynie masarkra zmiany skorne bolesne oddawanie moczu koszmar!!!! POZDRAWIAM

Nie zarejestrowany
    Guest

poczytajcie

Hej jesli ktos tu wyskakuje z pytaniem czy to kila jesli ma jakas kropke 1 na penisie to niech poczyta lepij objawy na internecie jesli zaczyna juz sie dziac jakakolwiek zmiana w okol.narzadow plciowych zglos sie do dermatologa opowiedz co ci jeszcze dolega pozniej idz na badanie krwi jesli cie skieruja na test wassermana,wtedy juz jest pewniejsze czy jest sie chorym!!!! Ja jestem chory na kile poprzez kontakt homosexualny zaluje tego !!! Ale nie mozana sie poddawac...dzis dostalem ostatni zastrzyk penicilina prokainowa w kile 2 rzednej dostaje sie ich 30 zeby odczyn sie cofnol pozniej kontrola lekarska przez 2 lata pozdrawiam uwazajcie na siebie !!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Lekarz

Witam
    Do jakiego lekarza z tymi problemami trzeba sie zgłosić?

Nie zarejestrowany
    Guest

Kiła

Słuchajcie, nie ma żartów, ja tez jestem zarażony a dowiedziałem sie przypadkiem - kiedy oddałem krew na potrzeby innych poszkodowanych w wapdkach - dostałem zawiadomienie a teraz jestem na leczeniu. To dziwna i nieprzewidywalna choroba dlatego po pierwsze zawsze warto sie zabiezpeczyc a po drugie unikac przypadkowych kontaktów seksualnych. Jestem chory od conajmniej pół roku a przechodzi u mnie całkowicie bezobjawowo, nawet pół kropki gdziekolwiek sie nie pojawiło wiec w zasadzie nie ma regułu.
    Na szczescie nie żyjemy w średniowieczu i takie rzeczy sie leczy, jednak jeśli ma sie przypadkowe kontakty seksulane warto raz na jakis czas pojsc na profilaktyczne badanie.
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

kila

co jjakis czas wyskakuje mi na penisie cos w rodzaju malej wzdymki,po czym pekaja mi i robi sie z tego strupek,jest to bolesne czy ktos wie co to jest! pozd.

Nie zarejestrowany
    Guest

Tylko raz.

Od dwóch lat jestem z jedną dziewczyną. Zaręczyłem się we wrześniu, a przez ten cały czas ZDRADZIŁEM JĄ tylko raz. W pierwszej połowie lipca.
    A w zeszłym tygodniu wysypały mnie jakieś pryszcze. Swędzi cholernie i ciągle się drapię, w miejscach gdzie drapię, pojawia się jeszcze więcej krost naokoło.
    Mam krosty w okolicach łokci, na łydkach, pod pachami i na klacie. Jutro jadę do dermatologa.
    Jeśli mi się upiecze, to już NIGDY WIĘCEJ nie zrobię nic głupiego. Obiecuję to sobie.
    Mam obawy, że to właśnie TO.
    Czyżbym miał takiego pecha, że zrobiłem to RAZ i złapałem.
    Nigdy nie miałem żadnych zmian w okolicach narządów płciowych, a co gorsze przez cały czas kochałem się ze swoją narzeczoną i co ja jej teraz powiem.
    A powiedzieć będę musiał.

Czy są jakieś inne choroby, których objawem jest wysypka.??

Nie zarejestrowany
    Guest

Do tylko raz

Jesteś kretynem że ją zdradziłeś nawet nie wiesz jak to boli. Musisz jej powiedzieć.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości