+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
    Nie zarejestrowany
    Guest

kiła

wlasnie dzisiaj sie dowiedzialem ze jeste hory na kile czy to sie leczy u dermatologa i jak dlugo to trwa

Nie zarejestrowany
    Guest

ciekawość

hej jak długo żyje sie z kiłą III rządowa? wykryta na tym etapie i zaatakowała ośrodkowy układ nerwowy?

Nie zarejestrowany
    Guest

kila to problem

zarazilem sie majac 19 lat wyniki mam ujemne i lekarz nie podjal leczeniadzis mam 46 lat izajety uklad nerwowy.

Nie zarejestrowany
    Guest

kiła

dziś dowiedziałam się że mój mąż jest chory na kiłę i jeszcze zaprzecza że z kimś "spał" ma powiększone węzły chłonne i tylko to.A dobrze mu tak powinien cierpieć z bólu tak jak ja teraz.

Nie zarejestrowany
    Guest

kiła

witam, jak czytam wasze opinie to sie za glowe lapie... tu nikt wam nie pomoze, jedyna pomoca jest wizyta u lekarza dermatologo, najlepiej wenorologa...!!! nie leczona kila prowadzi do wielu powaznych schorzen, ktorych rzadne leczenie nie jest w stanie cofnac... zadajcie sobie pyatnie czy warto zwlekac??? leczenie w naszym kraju, na szczescie jest darmowe, nawet dla osob nieubezpieczonych w NFZ. Leczenie penicylina badz innymi antybiotykami... TAKZE JESLI MACIE JAKIEKOLWIEK PODEJRZENIA IDZCIE DO LEKARZA!!!!! TO NIE WSTYD, KAZDY JEST ZAGROZONY, KTO CHOCIAZBY RAZ SIE TYLKO POCALOWAL Z KIMS ZARAZONYM... Ja na szczescie juz po leczeniu i wszystko jest ok... Zycze zdrowia.

Nie zarejestrowany
    Guest

kiła

tez załapałem kiłę. Jestem gejem.gdyby nie ta wysypka na ciele to bym myslal ze to jest opryszczka narzadów płciowych - tak na poczatku sadził moj wenerolog. dopiero po kolejnej wizycie, po trzech miesiacach wspaniałomyslnie odkrył kiłe.

Nie zarejestrowany
    Guest

leczenie

czy do leczenia kily moze byc Amoxicilin 250mg.lub 500mg,alboTetracyclina 250 lub 500mg.

Nie zarejestrowany
    Guest

choroba

lekaż stwierdził zanik tkanki tłuszczowej robiły mi sie wtedy blizny na tważy i ciele dwanaście lat temu dostałem 30 zastrzyków penicyliny ,pomogło ale od trzech miesięcy robią mi sie blizny na tważy i gródki ,często jest mi slabo,nie mam apetytu a na twarzy czuje jakby kwas i na drógi dzień mam nowe blizny ,w ustach czuje kwaśny smak,czuje jakby zjadało mi mózg skóre i przeżuca sie na wątrobe ,płuca,oddech,na CAŁY organizm,czy ktoś mnie otruł,pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

kiła

kiłą nie tylko można się zarazić przez sex ten kto wam tag gada to głupoty opowiada ja pracuje w szpitalu zaraziłem się przez krew od pacjenta tym co można sie zarazić przez sex można się zarazić przez krew też pozdro

Nie zarejestrowany
    Guest

sanepid

Zaraziłem się też kiła... i mam pytanie czy odwiedził Was sanepid? Mieszkam z rodzicami i nie chce żeby się dowiedzieli. Czy jest możliwość, że sam pojadę do sanepidu i udzielę informacji do wywiadu epidemiologicznego?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości