+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38
    Nie zarejestrowany
    Guest

3 lata

choruje na kiłę już 3 lata, leczyłem ją ale nadal jestem chory, mam cały czas ciało w syfach...

Nie zarejestrowany
    Guest

Kiła

Jestem w trakcie leczenia..antybiotyki przez miesiąc potem w listopadzie kolejne pobranie krwi

Nie zarejestrowany
    Guest

Kiła

Jestem w trakcie leczenia..antybiotyki przez miesiąc..

Nie zarejestrowany
    Guest
    hej ja teraz dowiedziałam sie ze moja kolezanka to ma przejełam sie i jak najszybciej zrobie badania poniewaz miałam z nia kontakt taki jak z kolezanka

Nie zarejestrowany
    Guest
    jestem w 15 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie kiłę dostaję penicylinę szósty zastrzyk jak długo będę musiała ją dostawać......

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam czy jest możliwe kiłą mogli mnie zarazic podczas porodu? A ja męża, bo był w krwiodastwie oddac krew i przysłano mu pismo o podejrzeniu kiły? :shock:

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja już na szczęście jestem po leczeniu. Długo wielu lekarzy nie mogło mnie zdiagnozować. Miałem "dziwne" wysypki, które smarowałem różnymi maściami, ustępowało, a potem znów wracało.
    W końcu trafiłem do Kliniki Dermatologii w Krakowie, przy ul. Skawińskiej, gdzie od razu pobrano mi badania na kiłę, po tygodniu uzyskałem. Przyjęto mnie do Kliniki, zrobiono dodatkowe badania. Okazało się na domiar złego, że mam zajęcie układu nerwowego w przebiegu kiły. Dostałem leczenie penicyliną, musiałem trochę dłużej zostać w szpitalu, potem zastrzyki w pośladki. Na szczęście już po wszystkim. Kontroluję co jakiś czas krew w Klinice i jak na razie jest wszystko w porządku.
    Moja historia jest potwierdzeniem, że kiła nadal JEST i ma się całkiem dobrze. Ponadto wielu lekarzy nie wie jak ją leczyć i diagnozować. Jestem z małego miasta, i po pierwsze nikt mi nie pomógł, po drugie nie chciałbym się tam leczyć, bo wszyscy by pewnie zaraz wiedzieli co mi jest. Cieszę się, że trafiłem do Krakowa, i jestem wdzięczny lekarzom. Po pierwsze profesjonalizm, po drugie dyskrecja.
    A reszcie zalecam, róbcie badania, nawet prywatnie koszt badania na kiłę nie jest taki duży! Aż strach pomyśleć, co by było gdyby nie te badania i leczenie!

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Niestety, ale choroba ta wcale nie jest taka rzadka w społeczeństwie.Wiele osób sądzi, ze jest to jedynie relikt przeszłóści. Jednak szerzy się ona dość szeroko. Może również powodować bardzo duże spustoszenia w organizmie zanim zostanie wykryta.

Testy są bezproblemowe. Mozna je wykonać
    w laboratorium stacjonarnie
    bądź też zamawiając je z laboratorium przez internet
    https://drwenerolog.pl/
    Ostatnio edytowane przez zelazny ; 03-07-17 o 11:11

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości